Povezane vesti

Kevin Prins Boateng završio fudbalsku karijeru

Kevin Prins Boateng završio fudbalsku karijeru

Politika 12.08.2023
BERLIN – Nekadašnji fudbaler Milana, Barselone, Šalkea i drugih klubova Kevin Prins Boateng saopštio je danas da završava igračku karijeru. „Volim te, ali ovo je kraj za mene. Fudbale, hvala ti na svemu”, napisao je 36-godišnji Boateng na… »
Boatengovo zbogom fudbalu

Boatengovo zbogom fudbalu

Sportski žurnal 12.08.2023
Nekadašnji reprezentativac Gane (36) završio igračku karijeru. Kevin Prins Boateng, nekadašnji fudbaler Milana, Barselone, Šalkea i drugih klubova saopštio je da završava igračku karijeru. - Volim te, ali ovo je kraj za mene. Fudbale, hvala ti na… »
Kevin Prins Boateng završio fudbalsku karijeru

Kevin Prins Boateng završio fudbalsku karijeru

Sport klub 12.08.2023
Nekadašnji fudbaler Milana, Barselone, Šalkea i drugih klubova Kevin Prins Boateng saopštio je danas da završava igračku karijeru. „Volim te, ali ovo je kraj za mene. Fudbale, hvala ti na svemu“, napisao je 36-godišnji Boateng na Instagramu. On… »
Boateng emotivnom porukom objavio kraj karijere: ''Volim te, ali ovo je kraj za mene. Fudbale, hvala ti na svemu''

Boateng emotivnom porukom objavio kraj karijere: ''Volim te, ali ovo je kraj za mene. Fudbale, hvala ti na svemu''

Večernje novosti 12.08.2023
Nekadašnji fudbaler Milana, Barselone, Šalkea i drugih klubova Kevin Prins Boateng saopštio je danas da završava igračku karijeru. FOTO: EPA - Volim te, ali ovo je kraj za mene. Fudbale, hvala ti na svemu - napisao je 36-godišnji Boateng na… »

Vesti dana »