Povezane vesti

Duljaj: Poražen si tek kad se predaš (video)

Duljaj: Poražen si tek kad se predaš (video)

Sportski žurnal 12.08.2023
Trener crno-belih ističe da je za njegov tim duel sa Radničkim derbi. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj uoči utakmice trećeg kola Superlige je istakao: - Za nas u ovom trenutku postoji samo Radnički, o Sabahu nećemo da pričamo dok ne prođe… »
Duljaj ne priča o Sabahu a misli na njega

Duljaj ne priča o Sabahu a misli na njega

Dnevnik 12.08.2023
BEOGRAD: „Za nas u ovom trenutku postoji samo Radnički, o Sabahu nećemo da pričamo dok ne prođe meč sa Nišlijama. Pobeda je jedini cilj, neće nam biti lako, videćete da ovaj tim drugačije izgleda sa i bez podrške i pozivam navijače da nas… »
Duljaj pred Radnički: "Izvinjavam se navijačima, nije me sramota što treniram Partizan!"

Duljaj pred Radnički: "Izvinjavam se navijačima, nije me sramota što treniram Partizan!"

Sportske.net 12.08.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da je pobeda jedini cilj u predstojećoj prvenstvenoj utakmici protiv Radničkog i da će tek posle tog duela razmišljati o revanšu protiv Sabaha, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija… »
Mene nije sramota što sam trener partizana! Igor Duljaj povisio ton: Samo u ovom slučaju ću otići!

Mene nije sramota što sam trener partizana! Igor Duljaj povisio ton: Samo u ovom slučaju ću otići!

Mondo 12.08.2023
Igor Duljaj se ne predaje i želi da sa Partizanom prvo pobedi Radnički, a potom i da se revanšira Azerbejdžancima. Igor Duljaj se ne predaje i želi da sa Partizanom prvo pobedi Radnički, a potom i da se revanšira Azerbejdžancima. Nakon šoka u… »
"Moja mama će prvi put doći da gleda Partizan!" Emotivno obraćanje Duljaja: To su nebuloze!

"Moja mama će prvi put doći da gleda Partizan!" Emotivno obraćanje Duljaja: To su nebuloze!

Mondo 12.08.2023
Igor Duljaj se zahvalio grobarima na podršci i pozvao ih da i dalje budu uz klub i tim! Igor Duljaj se zahvalio grobarima na podršci i pozvao ih da i dalje budu uz klub i tim! Partizan je u krizi nakon poraza u prvom meču kvalifikacija za Ligu… »
Duljaj: Ni reč o Sabahu pre Radničkog, verujem u ove momke

Duljaj: Ni reč o Sabahu pre Radničkog, verujem u ove momke

Večernje novosti 12.08.2023
Za nas u ovom trenutku postoji samo Radnički, o Sabahu nećemo da pričamo dok ne prođe meč sa Nišlijama. Pobeda je jedini cilj, neće nam biti lako, videćete da ovaj tim drugačije izgleda sa i bez podrške i pozivam navijače da nas podrže, rekao… »
Igor Duljaj: Poražen si samo kad se predaš

Igor Duljaj: Poražen si samo kad se predaš

Sport klub 12.08.2023
"Za nas u ovom trenutku postoji samo Radnički, o Sabahu nećemo da pričamo dok ne prođe meč sa Nišlijama. Pobeda je jedini cilj, neće nam biti lako, videćete da ovaj tim drugačije izgleda sa i bez podrške i pozivam navijače da nas podrže"… »
"Partizan je naša prekretnica": Trener Radničkog najavio meč protiv crno-belih

"Partizan je naša prekretnica": Trener Radničkog najavio meč protiv crno-belih

Večernje novosti 12.08.2023
Fudbaleri Radničkog gostovaće u nedelju 13. avgusta, od 19:30, ekipi Partizana u Beogradu. FK Radnički Niš Duel trećeg kola Super lige Srbije u Humskoj dolazi u specifičnom momentu za obe ekipe. Crno-beli bolje su startovali u domaćem šampionatu… »
Čovek koji je u Bakuu uništio Partizan: "Gol protiv njih ostvarenje dečačkog sna"

Čovek koji je u Bakuu uništio Partizan: "Gol protiv njih ostvarenje dečačkog sna"

Sportske.net 12.08.2023
Krilni fudbaler Sabaha Bojan Letić rekao je da mu je pogodak u pobedi nad Partizanom od 2:0 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija bio ostvarenje dečačkog sna. "Sedmica" Sabaha koja igra na poziciji levog spoljnog u ovom timu… »
Junak Sabaha o Partizanu: "Ništa još nismo završili, dečački san mi je bio da postignem gol protiv crno-belih

Junak Sabaha o Partizanu: "Ništa još nismo završili, dečački san mi je bio da postignem gol protiv crno-belih

Večernje novosti 12.08.2023
PARTIZAN je loše odigrao u Bakuu protiv Sabaha. Među najboljim, ako ne i najbolji igrač na utakmici bio je levi bek azerbejdžanskog kluba Bojan Letić. FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović On je u pobedi svog tima od 2:0 postigao prvi gol, a pre toga… »
Crno-bela statistika: Protiv Mančestera 15 šuteva na gol, a Sabaha dva

Crno-bela statistika: Protiv Mančestera 15 šuteva na gol, a Sabaha dva

Sportski žurnal 12.08.2023
Fudbaleri Partizana u Bakuu pucali „praznim puškama”. Partizan je na premijeri Super lige protiv TSC-a srpskog predstavnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona, postigao tri gola i pored toga stvorio još nekoliko kolosalnih prilika. Zatim, puleni… »
Bojan obrukao Partizan u Evropi, a to je sanjao kao dečak: Maštao o golu protiv crno-belih!

Bojan obrukao Partizan u Evropi, a to je sanjao kao dečak: Maštao o golu protiv crno-belih!

Mondo 12.08.2023
Na gostovanju u Azerbejdžanu obrukao se Partizan, a zablistao bojan Letić. Na gostovanju u Azerbejdžanu obrukao se Partizan, a zablistao bojan Letić. Fudbaleri Partizana neprijatno su iznenadili porazom od Sabaha (2:0) u prvom meču trećeg kola… »

Vesti dana »