Povezane vesti
Korać: Procena traumatskog iskustva u Ribnikaru po norveškom modelu početkom septembra
Euronews 12.08.2023
Početkom septembra školama će biti predstavljen upitnik norveških stručnjaka, uz pomoć kojeg treba da budeo bavljena procena traumatskog iskustva nakon tragedije u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", a za njegovo sprovođenje biće potrebna saglasnost… »
Procena traumatskog iskustva u Ribnikaru po norveškom modelu
Telegraf 12.08.2023
Upitnik su Radnoj grupi ustupile kolege iz Norveške, a kreiran je nakon masovnog ubistva u Oslu 2012. godine i pomogao im je da ocene stepen traumatizma kod dece nakon tog tragičnog događaja. Početkom septembra školama će biti predstavljen upitnik… »
Stručnjaci za podršku mentalnom zdravlju u "Ribnikaru" od 21. avgusta
Radio 021 12.08.2023
Stručnjaci Radne grupe za podršku mentalnom zdravlju i sigurnosti mladih 21. avgusta će ponovo doći u Osnovnu školu "Vladislav Ribrnikar" u Beogradu. Oni će u razgovoru sa nastavnicima videti kako da im na najbolji način pomognu od 1. septembra, izjavila… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 17 minutajoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 32 minutajoš 1 povezana

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 6 satijoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 7 satijoš 1 povezana