Povezane vesti

Tuhel: Nemam objašnjenje za poraz od Lajpciga, izvinjenje Kejnu

Tuhel: Nemam objašnjenje za poraz od Lajpciga, izvinjenje Kejnu

Politika 13.08.2023
MINHEN – Trener fudbalera Bajerna Tomas Tuhel izjavio je da nema objašnjenja za poraz svog tima od Lajpciga u Superkupu Nemačke, prenose nemački mediji. Bajern je prošle sezone osvojio titulu u Bundesligi, a sinoć je poražen od osvajača Kupa… »
Slom u Minhenu - Tuhel: Žao mi je Kejna, verovatno misli da nismo trenirali četiri nedelje

Slom u Minhenu - Tuhel: Žao mi je Kejna, verovatno misli da nismo trenirali četiri nedelje

Sportski žurnal 13.08.2023
Razočaran sam, nemam objašnjenje za poraz od Lajpciga. Trener fudbalera Bajerna Tomas Tuhel izjavio je da nema objašnjenja za poraz svog tima od Lajpciga u Superkupu Nemačke. Bajern je prošle sezone osvojio titulu u Bundesligi, a sinoć je poražen… »
Tuhel ljut: Kao da ništa nismo radili četiri nedelje

Tuhel ljut: Kao da ništa nismo radili četiri nedelje

Sport klub 13.08.2023
Fudbaleri Bajerna nisu počeli sezonu onako kako su se brojni navijači tima iz Minhena nadali – ubedljivo su poraženi u Superkupu od Lajpciga. Posle poraza, razmljivno nezadovoljan bio je šef struke Bavarca Tomas Tuhel. Bundesligu možete da pratite… »
Umesto radosti - razočarenje: Lajpcig razbio Bajern, Tuhel se izvinjavao Kejnu

Umesto radosti - razočarenje: Lajpcig razbio Bajern, Tuhel se izvinjavao Kejnu

Večernje novosti 13.08.2023
RADOVAO se Hari Kejn dolasku u Bajern i prilici da konačno osvoji trofej, ali moraće sjajni napadač još da čeka na to zbog toga što su Bavarci pregaženi od Lajpciga (0:3) u finalu Superkupa Nemačke. FOTO: Tanjug/AP Očekivalo se da će tim Tomasa… »
Kejn prišao sudiji, pa shvatio da postoji problem! Hit snimak Engleza - samo je stajao i gledao

Kejn prišao sudiji, pa shvatio da postoji problem! Hit snimak Engleza - samo je stajao i gledao

Mondo 13.08.2023
Hari Kejn je u jednom momentu prišao sudiji da se buni zbog nedosuđenog penala, ali je onda shvatio da ne zna nemački jezik... Hari Kejn je u jednom momentu prišao sudiji da se buni zbog nedosuđenog penala, ali je onda shvatio da ne zna nemački… »

Vesti dana »