Povezane vesti

Trudim se da ne ponavljam: Saša Kovačević progovorio o svojim greškama (foto/video)

Trudim se da ne ponavljam: Saša Kovačević progovorio o svojim greškama (foto/video)

Večernje novosti 13.08.2023
POP ZVEZDA Saša Kovačević važi za jednog od najšarmantnijih pevača u regionu. Foto: Novosti Saša je za medije iskreno govorio o greškama koje je napravio kada je bio mlađi: Foto: Novosti - Uvek se osećam mladim i nadam se da ću se uvek tako… »
Saša Kovačević progovorio o grehovima iz prošlosti! Ponosan na svoje roditelje priznao: Pravio sam greške!

Saša Kovačević progovorio o grehovima iz prošlosti! Ponosan na svoje roditelje priznao: Pravio sam greške!

Kurir 13.08.2023
Saša Kovačević govorio je za domaće medije o godinama, privatnom životu, ali i greškama. Naime, on je na samom početku istakao da se oseća uvek mlado. - Uvek se osećam mladim i nadam se da ću se uvek tako osećati - priča Saša na početku, a… »
(Video) "pravio sam greške": Saša Kovačević priznao da je imao probleme: "moji roditelji su bili strogi"

(Video) "pravio sam greške": Saša Kovačević priznao da je imao probleme: "moji roditelji su bili strogi"

Blic 12.08.2023
Pevač Saša Kovačević priznao je javno da je pravio greške u životu. Naime, on je na samom početku istakao da se oseća uvek mlado. - Uvek se osećam mladim i nadam se da ću se uvek tako osećati - priča Saša na početku, a onda otkriva: - Imam… »

Vesti dana »