Povezane vesti
Ziđin demantuje pisanje na mrežama: Kineski radnici ubili i pojeli zeca a ne psa
N1 Info 13.08.2023
Kompanija "Ziđin Koper" saopštila je da kineski radnici koji rade u njihovom rudniku u Majdanpeku nisu ubili i pojeli psa, kako se pisalo na društvenim mrežama, već da je u pitanju bio zec. „Obaveštavamo vas da smo odmah nakon prvih informacija o… »
Na društvenim mrežama navodi da su radnici u rudniku pojeli psa, Ziđin poriče
Radio 021 13.08.2023
Na društvenim mrežama nedavno se pojavila objava u kojoj je navedeno da su kineski radnici, zaposleni u rudniku bakra "Ziđin Koper" u Majdanpeku, ubili psa, odrali ga, ispekli i pojeli. Kompanija "Ziđin Koper" saopštila je da kineski radnici zaposleni u… »
Radnike optužili da su ispekli psa u Majdanpeku: Otkrivamo pravu istinu
Telegraf 13.08.2023
Utvrđeno je da u pitanju zec, a ne pas, kažu iz kompanije za Telegraf Biznis. Na društvenim mrežama nedavno je objavljena fotografija na kojoj se vide radnici zaposleni u rudniku u Majdanpeku koji su navodno ubili psa, odrali ga i pojeli. Ova objava… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi obeležili Dan studenata protestnom šetnjom: Rektor položio cveće na grob Žarka Marinovića
NIN pre 2 satajoš 13 povezanih
Vrh poplavnog talasa na toku Zapadne Morave; vatrogasci spasili dve osobe iz bujice na putu Požega–Lučani
RTS pre 2 satajoš 28 povezanih
BLOG UŽIVO: Izraelski napadi na petrohemijska postrojenja i područje kod nuklearke Bušer, Iran pojedinim brodovima dozvolio prolaz kroz Ormuski moreuz
Insajder pre 1 satjoš 56 povezanih
Borba za vrh: Penjaroja jasan – „Očekuje nas jedna od najkvalitetnijih ekipa“!
Hot sport pre 57 minutajoš 53 povezane




