Povezane vesti
Naučni instrumenti ruske svemirske letelice „Luna-25” izvršili prva merenja
Politika 13.08.2023
Naučni instrumenti ruske svemirske letelice „Luna-25” izvršili su danas prva merenja i poslali podatke u vezi sa letom na Mesec, koje su naučnici počeli da obrađuju, saopštila je pres služba ruske svemirske agencije Roskosmos. U saopštenju se navodi da… »
Roskosmos: Naučni instrumenti letelice "Luna-25" izvršili prva merenja
Insajder 13.08.2023
Naučni instrumenti ruske svemirske letelice "Luna-25" izvršili su danas prva merenja i poslali podatke u vezi sa letom na Mesec, koje su naučnici počeli da obrađuju, saopštila je pres služba ruske svemirske agencije Roskosmos. U saopštenju se navodi da… »
U potrazi za vodom na Mesecu
Biznis.rs 13.08.2023
Ruska svemirska stanica Luna-25. Let na Mesec ruske automatske svemirske stanice Luna-25 traje po planu, a komunikacija sa uređajem je stabilna, saopštio je u petak Roskosmos. Ruska svemirska agencija lansirala je stanicu u noći između četvrtka i petka… »
Vesti dana »
Potraga za osumnjičenim nakon smrtonosnog napada na paradi ponosa u Berlinu
Serbian News Media pre 35 minutajoš 29 povezanih
Vučić: Predsednički izbori u decembru ili januaru, najkasnije početkom februara
RTV pre 35 minutajoš 16 povezanih
Pretežno sunčano vreme širom Srbije, na snazi toplotni talas
Glas Zaječara pre 1 satjoš 19 povezanih
Šumski požar širi se ka Bordou, tokom noći domove napustilo više od 55.000 ljudi
Danas pre 2 satajoš 18 povezanih




