Повезане вести
Роскосмос: Научни инструменти летелице "Луна-25" извршили прва мерења
РТВ 13.08.2023
МОСКВА - Научни инструменти руске свемирске летелице "Луна-25" извршили су данас прва мерења и послали податке у вези са летом на Месец, које су научници почели да обрађују, саопштила је прес служба руске свемирске агенције… »
Руски научници почели да обрађују прве податке свемирске сонде Луна
Н1 Инфо 13.08.2023
Руски научници почели су да обрађују прве податке које је свемирска летелица Луна-25 послала са својих инструмената на Земљу, објавила је у недељу руска свемирска агенција Роскосмос, а преноси државна новинска агенција Тасс… »
Руски научници добили прве податке са сонде послане на Мјесец
Ал Јазеера 13.08.2023
Свемирска сонда тешка 1.800 килограма требала би ући у орбиту око Мјесеца у сриједу, прије планираног слијетања близу јужног Мјесечевог пола 21. аугуста. Руски су научници почели обрађивати прве податке које је свемирска… »
Вести дана »
Навијачи извиждали Трампа: Први актуелни председник САД на финалу НБА лиге (ВИДЕО)
Данас пре 12 минутајош 39 повезаних
Дан жалости у Ћићевцу због утапања двојице дечака у Јужној Морави
Данас пре 2 минутајош 12 повезаних
Масакр у глуво доба ноћи! Руси засули Украјину са преко 100 дронова, убијена трудница: Рањена и беба од годину дана, хорор у Харкову!
Блиц пре 42 минутајош 13 повезаних





