Povezane vesti

Novak među prvima posetio turističku atrakciju u Crnoj Gori: „Niđe nebo nije plavo kao…“

Novak među prvima posetio turističku atrakciju u Crnoj Gori: „Niđe nebo nije plavo kao…“

Nova 14.08.2023
Nije krio oduševljenje. Novak Đoković je otišao u Sjedinjene Američke Države, gde će od 14. do 20. avgusta učestvovati na mastersu u Sinsinatiju, a pre odlaska u Ameriku Novak je iskoristio priliku da poseti novootvorenu žičaru koja ide od… »
Novaka prvo šikanirali u Americi, pa ga dočekali kao boga – nije verovao šta je video

Novaka prvo šikanirali u Americi, pa ga dočekali kao boga – nije verovao šta je video

Nova 14.08.2023
Drugi teniser sveta vratio se u Ameriku u velikom stilu, oduševljen dočekom na treningu Dugo, predugo je trajalo čekanje da Novak Đoković zaigra u zemlji u kojoj je na velikim turnirima pravi velike uspehe u karijeri i gde je doživeo i neke od… »
Medvedev: Protiv Alkarasa mora da se rizikuje

Medvedev: Protiv Alkarasa mora da se rizikuje

Sport klub 14.08.2023
Prodor Karlosa Alkarasa na svetski vrh, a još više trijumf na Vimbldonu, i to protiv Novaka Đokovića u finalu, izbacio je ga je u žižu interesovanja. – Karlos je tu gde je i sada stalno moram da mislim na njega – objašnjava Danil Medvedev. Rus… »
Đoković: I dalje imam želju za osvajanjem titula

Đoković: I dalje imam želju za osvajanjem titula

Euronews 14.08.2023
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, imao je obraćanje pred novinarima u Sinsinatiju, gde će prvi put još od 2021. godine igrati na tlu Sjedinjenih Američkih Država. On je slobodan u prvom kolu, dok će u drugom odmeriti snage sa boljim iz duela… »
Đoković drugi teniser sveta, Alkaraz uvećao prednost na prvom mestu ATP liste

Đoković drugi teniser sveta, Alkaraz uvećao prednost na prvom mestu ATP liste

Politika 14.08.2023
Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaraz uvećao je prednost na prvom mestu ATP liste u odnosu na drugoplasiranog Srbina Novaka Đokovića na 600 bodova. Alkaraz na najnovijoj ATP listi, koja je objavljena danas, ima 9.395 bodova, dok je Đoković i… »
Đoković: Niđe nebo nije plavo kao iznad Crne Gore

Đoković: Niđe nebo nije plavo kao iznad Crne Gore

Sport klub 14.08.2023
Žičara Kotor - Lovćen zvanično je otvorena a najbolja promocija ovog projekta stigla je od najboljeg tenisera planete Novaka Đokovića. Dok u Sjedinjenim Amerikim Državama čeka početak turnira u Sinsinatiju, čovek sa najviše osvojenih gren slem… »
Đoković i dalje drugi na svetu, Alkaras uvećao prednost

Đoković i dalje drugi na svetu, Alkaras uvećao prednost

Vesti online 14.08.2023
Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaras uvećao je prednost na prvom mestu ATP liste u odnosu na drugoplasiranog Srbina Novaka Đokovića na 600 bodova. Alkaras na najnovijoj ATP listi, koja je objavljena danas, ima 9.395 bodova, dok je Đoković i… »
Alkaraz o rivalstvu sa Novakom i ciljevima: Osećam da sam mu najveći rival, za mene je to potpuno ludo

Alkaraz o rivalstvu sa Novakom i ciljevima: Osećam da sam mu najveći rival, za mene je to potpuno ludo

Nova 14.08.2023
Španac zna kako da se nosi sa porazima Prvi teniser sveta Karlos Alkaraz spreman je za izazove na Mastersu u Sinsinatiju, iako je neočekivano ispao od Tomija Pola u četvrtfinalu Toronta. Španac na najnovijoj ATP listi ima 600 poena više od… »
ATP - Alkaraz uvećao prednost, ali pravu ,,prednost" ima Đoković

ATP - Alkaraz uvećao prednost, ali pravu ,,prednost" ima Đoković

Sportske.net 14.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković i dalje je drugi na danas objavljenoj ATP listi, iza Španca Karlosa Alkaraza. Đoković na drugom mestu ima 8.795 bodova, odnosno 600 bodova manje od Alkaraza. Međutim, ono što je dobra stvar, jeste da ukoliko osvoji… »
Đoković još uvek drugi na ATP listi

Đoković još uvek drugi na ATP listi

Sportski žurnal 14.08.2023
Srbin ima 8.795 bodova, 600 manje od Španca Karlosa Alkarasa. Novak Đoković još uvek je drugi na objavljenoj ATP listi, iza Španca Karlosa Alkarasa. Srbin na drugom mestu ima 8.795 bodova, odnosno 600 bodova manje od Alkarasa. Treće i četvrto mesto… »
Novak Đoković Među prvim putnicima žičarom Kotor‒Lovćen: Istorijski dan za Crnu Goru

Novak Đoković Među prvim putnicima žičarom Kotor‒Lovćen: Istorijski dan za Crnu Goru

Večernje novosti 14.08.2023
ISTORIJSKI dan, dva simbola Crne Gore - Boka i Lovćen - „približeni” su na 11 minuta žičarom koja je zvanično otvorena danas u 10 časova. Foto: IG Novak Đoković Među prvim putnicima žičarom od Kotora do Lovćena bio je proslavljeni srpski… »
Đoković: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za dan

Đoković: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za dan

Danas 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković konačno će nastupiti na nekom američkom turniru, budući da mu je konačno dozovljen ulazak u SAD bez potvrde o vakcinaciji protiv virusa korona. U pitanju je masters u Sinsinatiju, a pred početak duela osvajač… »
Đoković: Da nisam motivisan ne bih bio ovde, radujem se dolasku u Sinsinati

Đoković: Da nisam motivisan ne bih bio ovde, radujem se dolasku u Sinsinati

Dnevnik 14.08.2023
SINSINATI: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je motivisan da osvoji masters u Sinsinatiju i dodao da je srećan što će posle nekoliko godina igrati u SAD. Srpski teniser je poslednji meč odigrao u finalu Vimbldona kada je… »
Hteli da vide uplakanog Novaka, a ovome se nisu nadali! Đoković odgovorom pokazao Amerima da ne mogu da ga povrede

Hteli da vide uplakanog Novaka, a ovome se nisu nadali! Đoković odgovorom pokazao Amerima da ne mogu da ga povrede

Mondo 14.08.2023
Novak Đoković pun je samopouzdanja pred početak tunira u Sinsinatiju. Novak Đoković pun je samopouzdanja pred početak tunira u Sinsinatiju. Novak Đoković (36) došao je u Ameriku prvi put posle dve godine. Napada titulu na US openu i 24. grend… »
Novak: Drago mi je što sam se vratio na američko tlo (VIDEO)

Novak: Drago mi je što sam se vratio na američko tlo (VIDEO)

Sport klub 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković konačno će nastupiti na nekom američkom turniru, budući da mu je konačno dozovljen ulazak u SAD bez potvrde o vakcinaciji protiv virusa korona. Osvajač 23 grend slem titule poručio je da je spreman da "upali… »
"Preboleo sam to za dan": Novak Đoković otvorio dušu Amerikancima

"Preboleo sam to za dan": Novak Đoković otvorio dušu Amerikancima

Večernje novosti 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković sprema se za start mastersa u Sinsinatiju, a po povratku u Ameriku oduševili su ga navijači. Jutjub / ATP Srbinu je konačno dozvoljen ulazak u SAD bez potvrde o vakcinaciji protiv virusa korona. Igraće na… »
Novak jednim odgovorom pokazao Amerikancima zašto je najveći teniser svih vremena

Novak jednim odgovorom pokazao Amerikancima zašto je najveći teniser svih vremena

Nova 14.08.2023
Vreme je za osvajanje Amerike. Novak Đoković se nalazi u SAD-u posle dve godine odsustva zbog zabrane ulaska gde će igrati na turniru u Sinsinatiju. Novakov povratak u Ohajo u kojem nije igrao od 2019. godine izazvao je veliku euforiju među fanovima… »
ATP lista: Karlos i dalje ispred Novaka, Sinsinati odlučuje

ATP lista: Karlos i dalje ispred Novaka, Sinsinati odlučuje

Novi magazin 14.08.2023
U ponedeljak je po običaju objavljena nova ATP rang-lista, a na čelu je i dalje španski 20-godišnjak Karlos Alkaraz. Teniser iz Mursije ima 9.395 poena posle 170 koje je osvojio na Rodžers kupu, iako je eliminisan u četvrtfinalu. Na drugoj poziciji… »
Novak: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za jedan dan

Novak: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za jedan dan

Vesti online 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković konačno će nastupiti na nekom američkom turniru, s obzirom da mu je konačno dozvoljen ulazak u SAD bez potvrde o vakcinaciji protiv koronavirusa. U pitanju je masters u Sinsinatiju, a pred početak duela… »
ATP lista: Alkaraz uvećao razliku na vrhu, Đoković juri prvo mesto na američkoj turneji

ATP lista: Alkaraz uvećao razliku na vrhu, Đoković juri prvo mesto na američkoj turneji

Euronews 14.08.2023
Španski teniser i novopečeni šampion Vimbldona Karlos Alkaraz uvećao je bodovnu razliku na ATP listi u odnosu na Novaka Đokovića. Naslednik Rafaela Nadala, zaradio je dodatnih 170 poena u odnosu na proteklu sedmicu i sada je na koti 9.395 bodova… »
ATP lista: Karlos i dalje ispred Novaka, Sinsinati odlučuje

ATP lista: Karlos i dalje ispred Novaka, Sinsinati odlučuje

Sport klub 14.08.2023
U ponedeljak je po običaju objavljena nova ATP rang-lista, a na čelu je i dalje španski 20-godišnjak Karlos Alkaraz. Teniser iz Mursije ima 9.395 poena posle 170 koje je osvojio na Rodžers kupu, iako je eliminisan u četvrtfinalu. Na drugoj poziciji… »
Izašla nova ATP lista: Evo kada Novak Đoković može da se vrati na prvo mesto

Izašla nova ATP lista: Evo kada Novak Đoković može da se vrati na prvo mesto

Večernje novosti 14.08.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković i dalje je drugi igrač sveta, iza Karlosa Alkaraza, koji čuva tron, iako je na mastersu u Torontu eliminisan u četvrtfinalu. Tanjug/AP Španac trenutno ima 9.395 bodova, samo 600 više od srpskog tenisera, koji je drugi… »
Oglasio se Novak Đoković: Srbin poslao jaku poruku pred start Sinsinatija

Oglasio se Novak Đoković: Srbin poslao jaku poruku pred start Sinsinatija

Večernje novosti 14.08.2023
Novak Đoković je odavno zaboravio na razočaranje koje je osetio nakon što je izgubio finale Vimbldona od Karlosa Alkaraza. O tome je govorio na prvoj konferenciji za medije u Americi posle duge pauze, sada sledi Sinsinati, a pre toga Srbin se u ponoć… »
Novak: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za jedan dan

Novak: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za jedan dan

Novi magazin 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković konačno će nastupiti na nekom američkom turniru, budući da mu je konačno dozovljen ulazak u SAD bez potvrde o vakcinaciji protiv virusa korona. U pitanju je masters u Sinsinatiju, a pred početak duela osvajač… »
Novak: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za jedan dan

Novak: Finale Vimbldona? Preboleo sam to za jedan dan

Sport klub 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković konačno će nastupiti na nekom američkom turniru, budući da mu je konačno dozovljen ulazak u SAD bez potvrde o vakcinaciji protiv virusa korona. U pitanju je masters u Sinsinatiju, a pred početak duela osvajač… »
Novak u prvom intervjuu u Americi otkrio da ovo nije doživeo: Pitao sam Ivaniševića da li smo pogrešili

Novak u prvom intervjuu u Americi otkrio da ovo nije doživeo: Pitao sam Ivaniševića da li smo pogrešili

Nova 14.08.2023
Đoković se obratio novinarima pred početak Sinsinatija. Novak Đoković odavno je iza sebe ostavio razočarenje koje je osetio nakon što je izgubio finale Vimbldona od Karlosa Alkaraza. On je doputovao u SAD ge ga posle dve godine pauze očekuje… »
Novak Đoković spreman za masters u Sinsinatiju: Posle više od 20 godina tenisa, još uvek ima vatre u meni!

Novak Đoković spreman za masters u Sinsinatiju: Posle više od 20 godina tenisa, još uvek ima vatre u meni!

Euronews 14.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković doputovao je juče u Ohajo, gde će na mastersu Sinsinati, pokušati da osvoji treću titulu. Najstariji turnir u SAD-u na programu je od 12. do 20. avgusta, a branilac trofeja je Borna Ćorić iz Hrvatske. Novak… »
Đoković se oglasio usred noći na Instagramu: Gusle i osam reči: "Niđe nebo nije plavo..."

Đoković se oglasio usred noći na Instagramu: Gusle i osam reči: "Niđe nebo nije plavo..."

Mondo 14.08.2023
Novak Đoković oglasio se na Instagramu usred noći. Novak Đoković oglasio se na Instagramu usred noći. Novak Đoković oglasio se na Instagramu usred noći. Objavio je četiri fotografije i ostavio interesantnu poruku. "Niđe nebo nije plavo kao… »
Novak: "Preboleo sam Vimbldon za dan, US Open je iza ugla"

Novak: "Preboleo sam Vimbldon za dan, US Open je iza ugla"

Sportske.net 14.08.2023
Novaka Đokovića konačno ćemo imati priliku da gledamo na nekom od turnira u Sjedinjenim Američkim Državama s obzirom na to da mu je ulaz u ovu zemlju odobren posle tri godine. Srpski teniser igraće masters u Sinsinatiju, pred čiji je početak… »

Vesti dana »