Povezane vesti

Miki đuričić nastavlja da iznosi prljav veš o ani Ćurčić! Bivši zadrugar raskrinkao njen plan: Sve vreme je pokušavala…

Miki đuričić nastavlja da iznosi prljav veš o ani Ćurčić! Bivši zadrugar raskrinkao njen plan: Sve vreme je pokušavala…

Kurir 14.08.2023
Ana Ćurčić je u toku gostovanja u emisiji nakog uključenja Mikija Đuričića i žustre rasprave sa njim, polila sokom voditeljku emisije Anu Radulović, a sada se tim povodom oglasio bivši zadrugar, zbog koga je i nastao karambol. Miki je najpre… »
Nakon skandala u studiju pinka, oglasila se voditeljka! Evo šta kaže o sramnom potezu Ane Ćurčić i polivanju uživo!

Nakon skandala u studiju pinka, oglasila se voditeljka! Evo šta kaže o sramnom potezu Ane Ćurčić i polivanju uživo!

Mondo 14.08.2023
Ana Radulović oglasila se nakon što ju je Ana Ćurčić polila usred emsije uživo. Ana Radulović oglasila se nakon što ju je Ana Ćurčić polila usred emsije uživo. Voditeljka emisije "Narod pita", Ana Radulović doživela je neprijatnost kada ju… »
Oglasila se Ana Radulović nakon skandala u emisiji! Evo šta kaže o sramnom potezu Ane Ćurčić i polivanju uživo!

Oglasila se Ana Radulović nakon skandala u emisiji! Evo šta kaže o sramnom potezu Ane Ćurčić i polivanju uživo!

Kurir 14.08.2023
Ana Radulović, voditeljka emisije "Narod pita", doživela je neprijatnost u studiju kada je bivša zadrugarka Ana Ćurčić polila sokom kada je bila na ivici nervnog sloma zbog pitanja publike. Nakon uključenja Mikija Đuričića koji je izneo stav o… »
Oglasila se Ana Radulović Voditeljka za Alo! otkrila kako se oseća nakon što je Ćurčićeva ispolivala u emisiji

Oglasila se Ana Radulović Voditeljka za Alo! otkrila kako se oseća nakon što je Ćurčićeva ispolivala u emisiji

Alo 14.08.2023
Ana Radulović, voditeljka emisije "Narod pita", doživela je neprijatnost u studiju kada je bivša zadrugarka Ana Ćurčić polila sokom kada je bila na ivici nervnog sloma zbog pitanja publike. Javnost i publika oštro su osudili ovaj sraman čin, a… »
"Ana me je zvala i otvoreno mi je pretila": Milena Kačavenda spremna da raskrinka bivšu kumu u "Eliti": "Angažovala sam i…

"Ana me je zvala i otvoreno mi je pretila": Milena Kačavenda spremna da raskrinka bivšu kumu u "Eliti": "Angažovala sam i…

Blic 14.08.2023
Potpuni skandal dogodio se sinoć u emisiji "Narod pita", kada je Ana Ćurčić u naletu besa ispolivala voditeljku sokom. Tokom emisije Ana je u više navrata spominjala svoju bivšu kumu Milenu Kačavendu, a tim povodom se sada oglasila Milena. -… »
"Zvala me je i otvoreno pretila" Milena o sramnom ponašanju bivše kume i polivanju voditeljke, "krstila" je i dala novi…

"Zvala me je i otvoreno pretila" Milena o sramnom ponašanju bivše kume i polivanju voditeljke, "krstila" je i dala novi…

Kurir 14.08.2023
Ana Ćurčić prethodne večeri napravila je skandal u emisiji uživo kada je izrevoltirana zbog poziva Mikija Đuričića ispolivala voditeljku Anu Radulović sokom. Tokom programa je u više navrata spominjala svoju bivšu prijateljicu i kumu, Milenu… »
Šok na pinku! Ispolivala voditeljku usred emisije! Ana Ćurčić izletela iz studija - Radulovićka u šoku: "Nepoštovanje!"

Šok na pinku! Ispolivala voditeljku usred emisije! Ana Ćurčić izletela iz studija - Radulovićka u šoku: "Nepoštovanje!"

Mondo 14.08.2023
Ana Ćurčić pobesnela je u emisiji "Narod pita" i polila sokom voditeljku Anu Radulović. Ana Ćurčić pobesnela je u emisiji "Narod pita" i polila sokom voditeljku Anu Radulović. Nakon haosa sa Aleksandrom Nikolić i zvanja policije usred programa… »
(Foto) skandal uživo: Ana Ćurčić ispolivala voditeljku sokom, besno napustila emisiju čim se on uključio u program

(Foto) skandal uživo: Ana Ćurčić ispolivala voditeljku sokom, besno napustila emisiju čim se on uključio u program

Blic 14.08.2023
Potpuni skandal dogodio se sinoć u emisiji "Narod pita", kada je Ana Ćurčić u naletu besa ispolivala voditeljku sokom. Naime, Ana Ćurčić je sa Mikicom Bojanićem gostovala u emisiji, a u jednom momentu se uključio u program uživo Miki Đuričić… »
Miki Đuričić doveo do pucanja Anu Ćurčić! Ona polila voditeljku i otišla! (VIDEO)

Miki Đuričić doveo do pucanja Anu Ćurčić! Ona polila voditeljku i otišla! (VIDEO)

Svet plus 14.08.2023
U emisiji "Narod pita" uključio se bivši zadrugar i napravio haos! Miki Đuričić doveo do pucanja Anu Ćurčić! Ona polila voditeljku sokom i otišla iz emisije, a Ana Radulović nije mogla da shvati zašto je reakcija bila takva... Đuričić se… »
Skandal! Ana Ćurčić usred emisije uživo ispolivala voditeljku sokom! Odmah napustila studio, a sve je kriv ovaj muškarac!

Skandal! Ana Ćurčić usred emisije uživo ispolivala voditeljku sokom! Odmah napustila studio, a sve je kriv ovaj muškarac!

Kurir 14.08.2023
Miki Đuričić se uključio telefonskim putem u emisiju i ušao u verbalni sukob sa Anom Ćurčić uživo u emisiji. Ona nije mogla da podnese njegove reči, pa je u jednom trenutku polila sokom voditeljku i napustila emisiju. Voditeljka je ostala… »
Haos epskih razmera u studiju Ana Ćurčić ispolivala voditeljku usred emisije koja ide uživo

Haos epskih razmera u studiju Ana Ćurčić ispolivala voditeljku usred emisije koja ide uživo

Alo 14.08.2023
Ana Ćurčić više ne ume da se kontroliše kada joj neko uputi kritiku, odmah nastaje haos! Miki Đuričić se uključio u program kako bi razgovarao sa bivšim zadrugarima, a onda je nastao haos. Ani Ćurčić se nisu dopali Mikijevi komentari, pa je… »
Evo zašto je Ana Ćurčić ispolivala voditeljku! Ovo pitanje je izbacilo iz takta! Svađa zatresla studio! (video)

Evo zašto je Ana Ćurčić ispolivala voditeljku! Ovo pitanje je izbacilo iz takta! Svađa zatresla studio! (video)

Kurir 14.08.2023
Miki Đuričić se uključio u program kako bi razgovarao sa bivšim zadrugarima, a onda je nastao haos. Ani Ćurčić se nisu dopali Mikijevi komentari, pa je pobesnela i u jednom trenutku ispolivala voditeljku sokom i napustila emisiju. Voditeljka je… »

Vesti dana »