Povezane vesti
"Blic" saznaje: Bosanac uhapšen na aerodromu sa lažnim dokumentima bio angažovan da likvidira luku Bojovića
Blic 14.08.2023
Na beogradskom aerodromu uhapšen je državljanin Bosne i Hercegovine Damir Mehić (47) koji se sumnjiči da je na ulasku u Srbiju imao falsifikovana dokumenta. Kako "Blic" nezvanično saznaje operativna saznanja bezbednosnih službi, muškarac je bio… »
BOSANAC PLANIRAO LIKVIDACIJU LUKE BOJOVIĆA?! Ozloglašeni ubica pod lupom srpske policije – detalji hapšenja na aerodromu
Sandžak haber 14.08.2023
Foto:MUP Damir M. koji je uhapšen na beogradskom aerodromu, dovodi se u vezu sa pripremama za likvidaciju Luke Bojovića. Državljanin Bosne i Hercegovine Damira M. (47), uhapšen je juče na beogradskom aerodromu “Nikola Tesla” zbog sumnje da je… »
Unajmljen da ubije luku Bojovića?! Novi detalji hapšenja muškaraca sa poternice na aerodromu "Nikola Tesla"
Alo 14.08.2023
Uhapšeni bosanski državljanin je takođe imao i štek stan u Beogradu, prenosi beogradski medij. Na beogradskom aerodromu uhapšen je državljanin Bosne i Hercegovine M. D. (47) koji se sumnjiči da je na ulasku u Srbiju imao falsifikovana dokumenta… »
Vesti dana »

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 1 satjoš 61 povezana

Beograd: Studenti Poljoprivrednog fakulteta objavili da je u 13.00 završena blokada depoa GSP
Beta pre 2 satajoš 71 povezana

U Novom Sadu okupljanje ispred škole koju je pohađao poginuli mladić, u Nišu policija obezbeđuje Oficirski dom
Blic pre 34 minutajoš 36 povezanih

Sud u Kočanima odredio 30-dnevni pritvor za 13 osoba, među kojima i bivšem ministru Krešniku Bektešiju
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih