Povezane vesti

Alkaras otkrio glavni cilj

Alkaras otkrio glavni cilj

Vesti online 14.08.2023
Prvi teniser sveta Karlos Alkaras kaže da uživa u borbi za mesto broj jedan koju vodi sa Novakom Đokovićem. Španac na najnovijoj rang listi ima 600 poena više od srpskog asa, koji na američkoj turneji može da ga svrgne sa trona pošto ne brani… »
Alkaraz: Glavni cilj mi je da sačuvam prvo mesto na ATP listi

Alkaraz: Glavni cilj mi je da sačuvam prvo mesto na ATP listi

Politika 14.08.2023
SINSINATI – Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaraz izjavio je danas da mu je glavni cilj da sačuva prvo mesto na ATP listi. Alkaraz zauzima prvo mesto na ATP listi sa 600 bodova više u odnosu na drugoplasiranog Srbina Novaka Đokovića. Španac… »
Alkaras: Uživam u borbi sa Novakom, legendom sporta

Alkaras: Uživam u borbi sa Novakom, legendom sporta

Sportski žurnal 14.08.2023
Španac je kao glavni cilj istakao odbranu vodećeg mesta na ATP listi uoči turnira u Sinsinatiju. Prvi reket sveta Karlos Alkaras istakao je da mu je glavni cilj da sačuva vodeće mesto na ATP listi. Španac ima 600 bodova prednosti u odnosu na Novaka… »
Novak Đoković nije mogao da veruje! Nole došao u Sinsinati, a tamo ga dočekalo - ovo

Novak Đoković nije mogao da veruje! Nole došao u Sinsinati, a tamo ga dočekalo - ovo

Večernje novosti 14.08.2023
NOVAK Đoković je posle dve godine ponovo na američkom tlu, prvi radni zadatak koji ga tamo čeka je "Sinsinati open", turnir iz ATP masters serije 1000, a Noletov uvodni izlazak na teren doveo je do toga da je Srbin ostao zatečen. FOTO: Tanjug/AP Pa… »
Beretini: Moj život je sjajan, ali ponekad morate da patite

Beretini: Moj život je sjajan, ali ponekad morate da patite

Sport klub 14.08.2023
Italijanski teniser Mateo Beretini imao je prethodnih godina mnogo problema sa povredama, a turnir u Sinsinatiju je jedan na kojem će se truditi napravi iskorak i približi se svetskom vrhu. Za medije je govorio i o mentalnom pritisku koji donosi… »
Alkaraz ne želi da prepusti Đokoviću prvo mesto: ''Glavni cilj mi je da ostanem svetski broj jedan''

Alkaraz ne želi da prepusti Đokoviću prvo mesto: ''Glavni cilj mi je da ostanem svetski broj jedan''

Večernje novosti 14.08.2023
Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaraz izjavio je danas da mu je glavni cilj da sačuva prvo mesto na ATP listi. FOTO: Tanjug/AP Alkaraz zauzima prvo mesto na ATP listi sa 600 bodova više u odnosu na drugoplasiranog Srbina Novaka Đokovića… »
„Na RG nisam dobro podneo pritisak, ali na Vimbldonu…“

„Na RG nisam dobro podneo pritisak, ali na Vimbldonu…“

Sport klub 14.08.2023
Španac Karlos Alkaraz, najbolje rangirani teniser sveta, nastaviće borbu za sam vrh sa Srbinom Novakom Đokovićem. U nedelju uveče po srednjevropskom vremenu startovao je masters u Sinsinatiju, a u susret tom takmičenju Alkaraz je poručio da se… »
Ruskinja ljuta: Niko ne brine o nama

Ruskinja ljuta: Niko ne brine o nama

Sport klub 14.08.2023
Turnir u Montrealu mogli ste da pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport kluba, SBB mreži i EON platformi. Ljudmila Samsonova iz Montreala odlazi srećna posle najvećeg finala u karijeri, ali nesrećna jer u tom finalu nije mogla da… »
Sinerov korak ka velikoj trojci

Sinerov korak ka velikoj trojci

Sport klub 14.08.2023
Otkako se vrh teniskog biznisa uverio da je za ovaj sport najbolje imati trojicu velikih, po mogućtvu skoro izjednačenih šampiona, ne prestaje da traži naslednike Novaka Đokovića, Rafaela Nadala i Rodžera Federera. Turnir u Torontu mogli ste da… »
Konačni spisak Italije: Može li Srbija da ih savlada?

Konačni spisak Italije: Može li Srbija da ih savlada?

Sport klub 14.08.2023
Temperamentni Đanmarko Poceko, selektor košarkaške reprezentacije Italije, objavio je spisak dvanaestorice košarkaša na koje će računati na predstojeće Svetsko prvenstvo, koje startuje 25. avgusta. Postoji velika šansa da će Italija u drugoj… »

Vesti dana »

Sutra pljuskovi sa grmljavinom, do 30 stepeni

Sutra pljuskovi sa grmljavinom, do 30 stepeni

Politika pre 19 minutajoš 45 povezanih
Stojković: Ne idemo u Nemačku da bismo se slikali

Stojković: Ne idemo u Nemačku da bismo se slikali

Politika pre 31 minutajoš 35 povezanih
Borite se i pobedite ih sve

Borite se i pobedite ih sve

Politika pre 31 minutajoš 24 povezane