Povezane vesti

„Sulejmanović mi je rekao – Imaš pola sata da dođeš po dete, ubiću i tebe!“: Čovek koji je pronašao bebu u lokvi…

„Sulejmanović mi je rekao – Imaš pola sata da dođeš po dete, ubiću i tebe!“: Čovek koji je pronašao bebu u lokvi…

Nova 14.08.2023
Emir Džinović, poslovni partner ubice Nermina Sulejmanovića, za "Dnevni avaz" je ispričao da mu je Sulejmanović rekao: "Imaš pola sata da dođeš po dete, ubiću i tebe". „Radio sam s njim. Porodičan sam čovek. Imam dvoje dece. Ovo što se… »
"Imaš pola sata da dođeš po dete inače ću i tebe ubiti"! Ispovest Emira koji je spasao bebu od krvavog pira monstruma

"Imaš pola sata da dođeš po dete inače ću i tebe ubiti"! Ispovest Emira koji je spasao bebu od krvavog pira monstruma

Mondo 14.08.2023
Za "Avaz" je u velikoj ispovesti Emir Džinović, poslovni partner i dugogodišnji prijatelj Nermina Sulejmanovića, otkrio da je imao pretnje smrću. Za "Avaz" je u velikoj ispovesti Emir Džinović, poslovni partner i dugogodišnji prijatelj Nermina… »
"Prekidam odmor i idem na nizaminu sahranu" Poznata influenserka se obratila potresnim rečima i posebno zahvalila Beogradu!

"Prekidam odmor i idem na nizaminu sahranu" Poznata influenserka se obratila potresnim rečima i posebno zahvalila Beogradu!

Kurir 14.08.2023
Stravičan zločin dogodio se pre tri dana u Gradačcu, kada je Nermin Sulejmanović ubio svoju nevenčanu suprugu, koju je pre toga brutalno pretukao, a sve to prenosio je u lajvu na Instagramu. Ceo region u šoku je zbog postupaka ovog muškarca, koji… »

Vesti dana »