Povezane vesti

Infostan promenio važnu stavku na računu: Proverite da niste pogešno uplatili

Infostan promenio važnu stavku na računu: Proverite da niste pogešno uplatili

Telegraf 15.08.2023
Korisnici koji su uplatili na stari račun sada su u dilemi da li je uplata proknjižena. Svi mi koji iz meseca u mesec plaćamo račune za Infostan, već smo naučili napamet račun ovog javnog komunalnog preduzeća, a na najnovijem računu on je… »
Pogledajte dobro svoj račun za Infostan! Došlo je do velike promene u plaćanju, evo objašnjenja

Pogledajte dobro svoj račun za Infostan! Došlo je do velike promene u plaćanju, evo objašnjenja

Alo 15.08.2023
Svi mi koji iz meseca u mesec plaćamo račune za Infostan, već smo naučili napamet račun ovog javnog komunalnog preduzeća, a na najnovijem računu on je iznenada promenjen. Čuveni 160-34655-96 više nije račun na koji uplaćujemo dugovanja za… »
Infostan promenio važnu stavku na računu Beograđani u dilemi: Proverite da li je novac otišao na pravo mesto

Infostan promenio važnu stavku na računu Beograđani u dilemi: Proverite da li je novac otišao na pravo mesto

Kurir 15.08.2023
Svi mi koji iz meseca u mesec plaćamo račune za Infostan, već smo naučili napamet račun ovog javnog komunalnog preduzeća, a na najnovijem računu on je iznenada promenjen. Čuveni 160-34655-96 više nije račun na koji uplaćujemo dugovanja za… »
Promenjena najvažnija stavka na računu za Infostan Mnogi ovo nisu ni primetili, a moglo bi da im napravi problem

Promenjena najvažnija stavka na računu za Infostan Mnogi ovo nisu ni primetili, a moglo bi da im napravi problem

Alo 15.08.2023
Ovo nije problem za one koji račune plaćaju u poštama ili bankama, ali za one koji plaćaju svoja dugovanja preko aplikacije mogli bi da imaju problem. Svi mi koji iz meseca u mesec plaćamo račune za Infostan, već smo naučili napamet račun ovog… »

Vesti dana »

Jović oborio rekord Albanca VIDEO

Jović oborio rekord Albanca VIDEO

B92 pre 28 minutajoš 136 povezanih
Dačić: Radnici evakuisani iz kruga fabrike u Šidu

Dačić: Radnici evakuisani iz kruga fabrike u Šidu

Politika pre 57 minutajoš 56 povezanih
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 6 satijoš 30 povezanih