Povezane vesti

Optužnica protiv mladića iz Tovariševa za silovanje šezdesetdevetogodišnjakinje

Optužnica protiv mladića iz Tovariševa za silovanje šezdesetdevetogodišnjakinje

Radio 021 15.08.2023
Viši sud u Novom Sadu potvrdio je optužnicu koju je novosadsko Više javno tužilaštvo podiglo protiv J. Đ. (23) iz Tovariševa koji se sumnjiči za silovanje šezdesetdevetogodišnje sugrađanke. Ovaj mladić je uhapšen polovinom aprila i od tada se… »
Nisu mi verovali da me je silovao! Strašna ispovest bake iz Tovariševa koju je napao sin bivšeg muža

Nisu mi verovali da me je silovao! Strašna ispovest bake iz Tovariševa koju je napao sin bivšeg muža

Kurir 15.08.2023
Optužnicu protiv Đ. J. (23) iz sela Tovariševo kod Bačke Palanke zbog sumnje da je silovao M. K. (69) potvrdio je Viši sud u Novom Sadu. Staricu je, podsetimo, napao 15. aprila u njenoj kući, prethodno joj je tražio upaljač, a onda nasrnuo na nju… »
"Niko mi nije verovao da me silovao sin mog bivšeg": Bolna ispovest bake iz Tovariševa, za nasilnika optužnica

"Niko mi nije verovao da me silovao sin mog bivšeg": Bolna ispovest bake iz Tovariševa, za nasilnika optužnica

Telegraf 15.08.2023
"Tražio mi je upaljač. Ništa mi tu nije bilo čudno, jer je to radio i ranije, tražio mi cigarete, šibice, upljač, tako je bilo i ovog puta..." Optužnicu protiv Đ. J. (23) iz sela Tovariševo kod Bačke Palanke zbog sumnje da je silovao M. K. (69)… »
Potvrđena optužnica protiv mladića iz Tovariševa osumnjičenog za silovanje

Potvrđena optužnica protiv mladića iz Tovariševa osumnjičenog za silovanje

Dnevnik 15.08.2023
Viši sud u Novom Sadu potvrdio je optužnicu koju je novosadsko Više javno tužilaštvo podiglo protiv J. Đ. (23) iz Tovariševa koji se sumnjiči za silovanje šezdesetdevetogodišnje sugrađanke, saznaje „Dnevnik”. Ovaj mladić je uhapšen… »

Vesti dana »