Povezane vesti

„U kafani sam se oženio, razveo, pio i tugovao“: Sale Tropiko otkrio koja mesta posećuje u rodnom kraju

„U kafani sam se oženio, razveo, pio i tugovao“: Sale Tropiko otkrio koja mesta posećuje u rodnom kraju

Nova 15.08.2023
Tropiko bend nastupaće na ovogodišnjoj roštiljijadi koja se održava u Leskovcu. Frontemen Tropiko benda, Aleksandar Cvetković, raduje se nastupu u rodnom gradu u kojem je proveo celo detinjstvo. Pevač je priznao da ne odlazi često u rodni kraj, ali… »
(Video) "u kafani sam se oženio, razveo, pio i tugovao": Sale Tropiko nikad iskreniji, evo kako je reagovao na pitanje o…

(Video) "u kafani sam se oženio, razveo, pio i tugovao": Sale Tropiko nikad iskreniji, evo kako je reagovao na pitanje o…

Blic 15.08.2023
Pevač Aleksandar Cvetković, poznatiji kao Sale Tropiko, biće gost na ovogodišnjoj roštiljijadi koja se održava u Leskovcu. Sale ne krije sreću što će pevati pred leskovačkom publikom, gde se rodio i proveo celo detinjstvo, ali je otkrilo da je… »
"U kafani sam se oženio, razveo, i tugovao" Sale Tropiko o privatnom životu, ovako je reagovao na pitanje o pomirenju sa…

"U kafani sam se oženio, razveo, i tugovao" Sale Tropiko o privatnom životu, ovako je reagovao na pitanje o pomirenju sa…

Kurir 15.08.2023
Aleksandar Cvetković, poznatiji kao Sale Tropiko, biće gost na ovogodišnjoj roštiljijadi koja se održava u Leskovcu. Sale ne krije sreću što će pevati pred leskovačkom publikom, gde se rodio i proveo celo detinjstvo, ali je otkrilo da je ove… »

Vesti dana »