Povezane vesti
Rusija kaznila američku društvenu mrežu Reddit zbog ‘zabranjenog sadržaja’
Al Jazeera 15.08.2023
Reddit se pridružuje nizu internetskih platformi koje su u Rusiji pod povećalom jer nisu uklonile sadržaje koje Moskva smatra nezakonitima. Rusija je prvi put kaznila društveno-informativni i zabavni website Reddit jer nije izbrisao “zabranjeni sadržaj”… »
Rusija prvi put kaznila Reddit zbog 'zabranjenog sadržaja'
Slobodna Evropa 15.08.2023
Rusija je prvi put kaznila društveno-informativnu i zabavnu internetsku stranicu Reddit jer nije izbrisala zabranjeni sadržaj koji, kako tvrdi Moskva, lansira lažne informacije o ruskoj vojnoj kampanji u Ukrajini, izvijestila je u utorak novinska… »
Vesti dana »

Još nije kraj! Ne znaju samo da li da ga stave u istu sobu sa Putinom! Zelenski ipak u igri za odlazak na Aljasku, Tramp "otvoren za trilateralni samit" (foto)
Kurir pre 13 minutajoš 15 povezanih

Dobro pogledajte ovu užarenu mapu, ona znači samo jedno! Indeksi gore, pazite se ove opasne pojave: Svi moraju poštovati tri pravila
Blic pre 33 minutajoš 9 povezanih

Ričard Grenel: Ideja o priznanju Kosova je smešna, Tramp će se u to pitanje uključiti korak po korak
Radio 021 pre 58 minutajoš 3 povezane