Povezane vesti

Ušao je sav krvav, ne znaš ko je sledeća meta! Drugarica ubijene Nizame besna na policiju: Gde su bili, bežali smo…

Ušao je sav krvav, ne znaš ko je sledeća meta! Drugarica ubijene Nizame besna na policiju: Gde su bili, bežali smo…

Kurir 16.08.2023
Građani Gradačca su u strahu nakon što je njihov miroljubivi grad potresao stravičan zločin. Traže odgovore koje još ne dobijaju. Nadležni, kažu meštani, prebacuju lopticu jedni na druge i time šalju poruku da građani nisu zaštićeni… »
"Nizama je žrtva sistema koliko je i žrtva ubice": Dok javnost traži odgovore, nadležni "prebacuju loptu"

"Nizama je žrtva sistema koliko je i žrtva ubice": Dok javnost traži odgovore, nadležni "prebacuju loptu"

Euronews 16.08.2023
Kako je moguće da neko ko je već prijavljivan za nasilje nije bio pod kontrolom i da mu nije izrečena zabrana prilaska? Gde je sistem zakazo? Da li je zločin mogao da se spreči? Ovo su samo neka od pitanja na koja javnost već danima traži odgovor… »
Međusobne optužbe policije i suda za propuste nakon ubistava u Gradačcu

Međusobne optužbe policije i suda za propuste nakon ubistava u Gradačcu

Al Jazeera 16.08.2023
Predsjednica Općinskog suda u Gradačcu odbacila je bilo kakvu odgovornost te institucije za trostruko ubistvo u tom gradu prošlog petka. Javnost u Bosni i Hercegovini oštro je reagovala nakon saznanja da je sutkinja suda u Gradačcu, četiri dana… »
„Policija nije dostavila materijal, beleška nije dokaz“: Predsednica suda u Gradačcu pravda sudiju Numanović koja nije…

„Policija nije dostavila materijal, beleška nije dokaz“: Predsednica suda u Gradačcu pravda sudiju Numanović koja nije…

Nova 16.08.2023
Predsednica Opštinskog suda Gradačac Slobodanka Kojić obrazložila je razloge zbog kojih sudija Lejla Numanović nije donela odluku o određivanju mera ubici iz Gradačca Nerminu Sulejmanoviću na osnovu prijave Policijske uprave Gradačac. Kojić je… »
Šok Na konferenciji! Sramno opravdanje sudije u Gradačcu! Za puštanje ubice Nermina na slobodu krivicu svalila na njih

Šok Na konferenciji! Sramno opravdanje sudije u Gradačcu! Za puštanje ubice Nermina na slobodu krivicu svalila na njih

Mondo 16.08.2023
Ja sam uznemirena. Ja sam sudila tom čoveku. Ja njega znam. Određivala sam mu pritvor. To što je uradio, on je mogao u sudnici da ubije sve ljude. On je takav čovek, rekla je predsednica suda pred javnošću. Ja sam uznemirena. Ja sam sudila tom… »
Ubici iz Gradačca nije zabranjen prilazak ubijenoj jer nije bilo dokaza, kažu iz suda

Ubici iz Gradačca nije zabranjen prilazak ubijenoj jer nije bilo dokaza, kažu iz suda

Danas 16.08.2023
Nije bilo dokaza, kazala je Slobodanka Kojić, predsednica Opštinskog suda u Gradačcu pojašnjavajući zašto sud nije izrekao Nerminu Sulejmanoviću zabranu uznemiravanja i uhođenja Nizame Hećimović. Sulejmanović je ubio Hećimović 11. avgusta te… »
Oglasila se "Zvezda Granda" koju je trenirao monstrum iz Gradačca: "Poznavala sam ga, to je bilo davno"

Oglasila se "Zvezda Granda" koju je trenirao monstrum iz Gradačca: "Poznavala sam ga, to je bilo davno"

Blic 16.08.2023
Ubica iz Gradačca, Nermin Sulejmanović, koji je brutalno pretukao, a potom u uživo uključenju na Instagramu ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović i još dvoje ljudi, dok je troje ranio, bio je trener "Zvezde Granda" Melihe Imširović… »
Policiji trebao 21 minut da pređe tri kilometra: Proverava se koga je Nermin zvao u poslednjih sedam dana pre zločina

Policiji trebao 21 minut da pređe tri kilometra: Proverava se koga je Nermin zvao u poslednjih sedam dana pre zločina

Večernje novosti 16.08.2023
POLICIJA u Gradačcu putovala je čak 21 minut tri kilometara, koliko ima od policijske stanice do vikendice gde je Nermin Sulejmanović ubio svoju suprugu Nizamu Hećimović nakon što im je prijavljen zločin. Foto: Ap photo/Instagram/iron_bb24 Ministar… »
Predsjednica suda u Gradačcu: Policija nije dostavila dokaze za izricanje zaštitne mjere

Predsjednica suda u Gradačcu: Policija nije dostavila dokaze za izricanje zaštitne mjere

Al Jazeera 16.08.2023
Javnost u Bosni i Hercegovini oštro je reagirala nakon saznanja da je sutkinja suda u Gradačcu, četiri dana prije ubistava, odbila policijski zahtjev da se protiv ubice odrede zaštitne mjere zbog nasilništva nad suprugom. Predsjednica Suda je ranije… »
Predsednica suda u Gradačcu brani koleginicu: Policija nije dostavila dokaze

Predsednica suda u Gradačcu brani koleginicu: Policija nije dostavila dokaze

N1 Info 16.08.2023
Predsednica Opštinskog suda Gradačac Slobodanka Kojić obrazložila je zbog čega sudija Lejla Numanović nije donela odluku o određivanju mera višestrukom ubici Nerminu Sulejmanović, a na osnovu prijave PU Gradačac. Istakla je da je policija… »
Sramno opravdanje sudije u Gradačcu: Za puštanje ubice Nermina na slobodu, krivicu svalila na MUP i tužilaštvo: "Policijska…

Sramno opravdanje sudije u Gradačcu: Za puštanje ubice Nermina na slobodu, krivicu svalila na MUP i tužilaštvo: "Policijska…

Blic 16.08.2023
Predsednica Opštinskog suda Slobodanka Kojić u Gradačcu obraća se javnosti povodom trostrukog ubistva koje je počinio Nermin Sulejmanović u tom gradu, kada je ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu i turske državljane Đenziga i Denisa O. Na samom… »
Sramno opravdanje sudije u Gradačcu Za puštanje ubice Nermina na slobodu, krivicu svalila na MUP i tužilaštvo: "Policijska…

Sramno opravdanje sudije u Gradačcu Za puštanje ubice Nermina na slobodu, krivicu svalila na MUP i tužilaštvo: "Policijska…

Dnevnik 16.08.2023
Predsednica Opštinskog suda Slobodanka Kojić u Gradačcu obraća se javnosti povodom trostrukog ubistva koje je počinio Nermin Sulejmanović u tom gradu, kada je ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu i turske državljane Đenziga i Denisa O. - Meni je… »
"Policija nije navela dokaze nasilja, ni da je Nermin osuđivan": Oglasio se ponovo sud iz Gradačca

"Policija nije navela dokaze nasilja, ni da je Nermin osuđivan": Oglasio se ponovo sud iz Gradačca

Telegraf 16.08.2023
Navela je i to kako je sutkinja odnela rešenje o obustavljanju postupka zbog nedostatka dokaza. Predsednica Opštinskog suda Gradačac Slobodanka Kojić obrazložila je zbog čega sudija L. N. nije donela odluku o određivanju mera višestrukom ubici… »
Ubici iz Gradačca nije zabranjen prilazak ubijenoj jer nije bilo dokaza, kažu iz suda

Ubici iz Gradačca nije zabranjen prilazak ubijenoj jer nije bilo dokaza, kažu iz suda

Slobodna Evropa 16.08.2023
Nije bilo dokaza, kazala je Slobodanka Kojić, predsjednica Općinskog suda u Gradačcu pojašnjavajući zašto sud nije izrekao Nerminu Sulejmanoviću zabranu uznemiravanja i uhođenja Nizame Hećimović. Sulejmanović je ubio Hećimović 11. avgusta te… »

Vesti dana »