Povezane vesti

Rat se nastavlja - Futa uzvraća udarac! Odgovorio Lukasu na žestoke optužbe, pevač ponovo reagovao - "Sram te bilo!"

Rat se nastavlja - Futa uzvraća udarac! Odgovorio Lukasu na žestoke optužbe, pevač ponovo reagovao - "Sram te bilo!"

Mondo 16.08.2023
Aleksandar Radulović Futa odgovorio je na prozivke Ace Lukasa, a pevač je ubrzo još jednom reagovao. Aleksandar Radulović Futa odgovorio je na prozivke Ace Lukasa, a pevač je ubrzo još jednom reagovao. Aleksandar Radulović Futa nedavno je izneo… »
Pre ću se ubiti, nego što ću ti dati ijedan evro! Lukasa jure izvršitelji, brutalno izvređao Futu!

Pre ću se ubiti, nego što ću ti dati ijedan evro! Lukasa jure izvršitelji, brutalno izvređao Futu!

Mondo 16.08.2023
Aca Lukas je saopštenjem odgovorio na optužbe Aleksandra Radulovića Fute da mu duguje novac. Aca Lukas je saopštenjem odgovorio na optužbe Aleksandra Radulovića Fute da mu duguje novac. Nakon što je Aleksandar Radulović Futa izneo tvrdnje da mu… »
"Davali smo šakom i kapom, a SAD kao uterujem dugove": Futa neće da ćuti Lukasu: "Angažovao sam ljude koji se bavi tim…

"Davali smo šakom i kapom, a SAD kao uterujem dugove": Futa neće da ćuti Lukasu: "Angažovao sam ljude koji se bavi tim…

Blic 16.08.2023
Aleksandar Radulović Futa optužio je Acu Lukasa da mu je dužan novac zbog čega su folkeru navodno izvršitelji za vratom. Lukas je odgovorio Futi, tako što je rekao kako ga ovaj reketira i da će se pre ubiti nego mu dati i jedan evro. Nakon silnih… »
Futa uzvraća udarac posle šok optužbi ace lukasa: Davali smo šakom i kapom, ispada sad da uterujem dugove! Izvršitelji su…

Futa uzvraća udarac posle šok optužbi ace lukasa: Davali smo šakom i kapom, ispada sad da uterujem dugove! Izvršitelji su…

Kurir 16.08.2023
Aleksandar Radulović Futa kaže da je angažovao ljude koji su nadležni da se bave autorskim pravima njegove pokojne supruge Marine Tucaković, te i da ga ne zanima što ga folker sada blati preko medija! Nakon što je Aca Lukas izneo šok detalje o… »
Rat do istrebljenja! Aca Lukas brutalno uzvraća udarac Futi "Ti i tvoja supruga ste otimali, sram te bilo"

Rat do istrebljenja! Aca Lukas brutalno uzvraća udarac Futi "Ti i tvoja supruga ste otimali, sram te bilo"

Kurir 16.08.2023
Aca Lukas jedan je od pevača koji se našao na udaru Aleksandra Radulovića Fute, koji kako kaže, traži pravdu i želi da vrati autorska prava. Lukas je od strane kompozitora prozvan kao neko komu duguje novac i koga je na sudu dobio. Lukas je odmah… »
„Pre ću se ubiti nego što ću ti dati i jedan evro“: Lukas najstrašnije izvređao Futu i priznao da ga zbog dugova jure…

„Pre ću se ubiti nego što ću ti dati i jedan evro“: Lukas najstrašnije izvređao Futu i priznao da ga zbog dugova jure…

Nova 16.08.2023
Pevač Aca Lukas odgovorio je na optužbe kompozitora i tekstopisca Aleksandra Radulovića Futa, supruga pokojne Marine Tucaković, potvrdivši da mu duguje novac zbog sudske presude, te da je istina mu novac vraća "putem izvrštelja", kako je ranije… »
"Pre ću se ubiti nego ti dati i jedan evro": Aca Lukas odgovorio Futi : "Nećeš me reketirati"

"Pre ću se ubiti nego ti dati i jedan evro": Aca Lukas odgovorio Futi : "Nećeš me reketirati"

Blic 16.08.2023
Muž pokojne Marine Tucaković, Aleksandar Radulović Futa, prijavio je kanale mnogobrojnih izvođača na Jutjubu zbog navodne zloupotrebe autorskih prava, a neki kanali popularnih pevača su već pogašeni. Futa je progovorio i o sudskom procesu sa… »
"Pre ću se ubiti nego da ti dam i evro" Lukas brutalno odgovorio Futi: Ljudski otpadu, dao sam ti 250.000 €, nećeš me…

"Pre ću se ubiti nego da ti dam i evro" Lukas brutalno odgovorio Futi: Ljudski otpadu, dao sam ti 250.000 €, nećeš me…

Kurir 16.08.2023
Pevač Aca Lukas odgovorio je Aleksandru Futi Raduloviću koji ga je javno prozvao da mu duguje novac i da je pevača sudski dobio. Kako je Futa rekao, sad je sve na izvršiteljima. - Nažalost, ovo što ćete od mene sada čuti, estrada uglavnom zna samo… »
Karleuša ga zvala zbog tužbe, nije hteo da priča s njom: Futa optužio i Lukasa da mu duguje novac - Jure ga izvršitelji!

Karleuša ga zvala zbog tužbe, nije hteo da priča s njom: Futa optužio i Lukasa da mu duguje novac - Jure ga izvršitelji!

Mondo 16.08.2023
Osim što je tužio Jelenu Karleušu kojoj je potom ugašen Jutjub kanal, Futa je otkrio da i sa Acom Lukasom vodi sudski spor. Osim što je tužio Jelenu Karleušu kojoj je potom ugašen Jutjub kanal, Futa je otkrio da i sa Acom Lukasom vodi sudski spor… »
"Aca lukas mi duguje pare, jure ga izvršitelji" Futa Radulović pogasio Jutjub kanale pevačima, pa progovorio i o dužnicima

"Aca lukas mi duguje pare, jure ga izvršitelji" Futa Radulović pogasio Jutjub kanale pevačima, pa progovorio i o dužnicima

Dnevnik 16.08.2023
Suprug pokojnog tekstopisca Marine Tucaković, Aleksandar Radulović Futa, prijavio je kanale mnogobrojnih izvođača na Jutjubu zbog navodne zloupotrebe autorskih prava, a neki kanali popularnih pevača su već pogašeni. Futa je, naime, sada pričao i o… »
"Aca lukas mi duguje pare, jure ga izvršitelji": Futa Radulović pogasio Jutjub kanale pevačima, pa progovorio i o dužnicima

"Aca lukas mi duguje pare, jure ga izvršitelji": Futa Radulović pogasio Jutjub kanale pevačima, pa progovorio i o dužnicima

Blic 16.08.2023
Suprug pokojnog tekstopisca Marine Tucaković, Aleksandar Radulović Futa, prijavio je kanale mnogobrojnih izvođača na Jutjubu zbog navodne zloupotrebe autorskih prava, a neki kanali popularnih pevača su već pogašeni. Futa je, naime, sada pričao i o… »

Vesti dana »