Povezane vesti

Najavljena rekonstrukcija bazena na Sajmištu koštaće 140 miliona dinara

Najavljena rekonstrukcija bazena na Sajmištu koštaće 140 miliona dinara

Moj Novi Sad 16.08.2023
Nakon završetka sezone kupanja na Sajmištu počeće rekonstrukcija svih bazena u ovom kompleksu, čija je vrednost procenjena na više od 140 miliona dinara. Ova cena je viša za preko 50 miliona dinara od one koja je krajem prošle godine navedena u… »
PSG: Pre izgradnje novog, odgovorite ko je odgovoran za preskupu, a propalu investiciju Dino parka

PSG: Pre izgradnje novog, odgovorite ko je odgovoran za preskupu, a propalu investiciju Dino parka

Moj Novi Sad 16.08.2023
Povodom raspisivanja tendera za uređenje parkovske površine pored otvorenih bazena Spensa, koji je raspisao Grad Novi Sad, Gradski Odbor Pokreta slobodnih građana izražava niz primedbi na predstavljeni projekat. – Naime, enormna suma novca građana… »
Umesto Dino parka, kod Spensa će se uskoro graditi novi park

Umesto Dino parka, kod Spensa će se uskoro graditi novi park

Moj Novi Sad 16.08.2023
Na mеstu nеkadašnjеg Dino parka kod Spеnsa planirana je izgradnja novog parka. Urеđivanjе i oprеmanjе trеnutno zapuštеnog prostora porеd otvorеnih bazеna finasira AP Vojvodina, tе jе na račun Grada vеć jе prеbačеno 200 miliona… »
Plan za više zelenila u novom sadu Novi park kod Spensa na skoro dva hektara

Plan za više zelenila u novom sadu Novi park kod Spensa na skoro dva hektara

Dnevnik 16.08.2023
NOVI SAD: Novi Sad će dobiti još zelenila, na mestu nekadašnjeg Dino parka kod Spensa izgradiće se novi park. Uređivanje i opremanje trenutno zapuštenog prostora, pored otvorenih bazena finasira AP Vojvodina, te je na račun Grada već je prebačeno… »

Vesti dana »