Povezane vesti

Džoni Dep se vratio na veliko platno: Film „Madam di Bari“ uskoro u domaćim bioskopima

Džoni Dep se vratio na veliko platno: Film „Madam di Bari“ uskoro u domaćim bioskopima

Danas 16.08.2023
Film „Madam di Bari“ (Jeanne du Barry) rediteljke i glavne glumice Majven (Maïwenn) koji je svetsku premijeru imao na ovogodišnjem filmskom festivalu u Kanu i za kratko vreme stekao slavu u Francuskoj, od četvrtka, 31. avgusta naći će se na… »
Ubedila me je da je baš mene videla u ulozi Luja XV! Džoni Dep o filmu "Madam di Bari" koji u naše bioskope stiže 31…

Ubedila me je da je baš mene videla u ulozi Luja XV! Džoni Dep o filmu "Madam di Bari" koji u naše bioskope stiže 31…

Kurir 16.08.2023
Film "Madam di Bari" rediteljke i glavne glumice Majven koji je svečano otvorio ovogodišnji filmski festival u Kanu, a u bioskopima u Francuskoj napravio u kratkom roku veliki uspeh gde ga je za samo dve nedelje prikazivanja pogledalo više od pola… »
Nakon što je otvorio ovogodišnji Kanski festival „Madam di Bari“ sa Džonijem Depom stiže na repertoar domaćih bioskopa

Nakon što je otvorio ovogodišnji Kanski festival „Madam di Bari“ sa Džonijem Depom stiže na repertoar domaćih bioskopa

Nova 16.08.2023
Film "Madam di Bari" koji je svečano otvorio ovogodišnji filmski festival u Kanu, a u bioskopima u Francuskoj napravio u kratkom roku veliki uspeh, gde ga je za samo dve nedelje prikazivanja pogledalo više od pola miliona gledalaca, stiže na redovan… »

Vesti dana »