Povezane vesti

Razvodi se Britni Spirs: LJubav pop pevačice konačno pukla posle 14 meseci braka

Razvodi se Britni Spirs: LJubav pop pevačice konačno pukla posle 14 meseci braka

Večernje novosti 17.08.2023
POP zvezda Britni Spirs i njen suprug, fitnes trener, Sem Ašgari, razvode se posle 14 meseci braka. Foto EPA Kako pišu strani mediji, razlog je neverstvo. Slavna pevačica i njen 12 godina mlađi partner, imali su, kako piše "Dailymail" veliku svađu… »
Suprug podneo zahtev za razvod: Novi detalji kraha braka Britni Spirs i Sema Asgarija

Suprug podneo zahtev za razvod: Novi detalji kraha braka Britni Spirs i Sema Asgarija

Večernje novosti 17.08.2023
SUPRUG američke pevačice Britni Spirs Sem Asgari podneo je zahtev za razvod, 14 meseci nakon što su se venčali. Foto Tanjug/AP Kako prenosi Gardijan, pozivajući se na osobu blisku Asgariju, zahtev za razvod je podnet u sredu, nekoliko sati nakon što… »
14 meseci nakon venčanja suprug Britni Spirs podneo zahtev za razvod traži i novac za ćutanje, iako je potpisao predbračni…

14 meseci nakon venčanja suprug Britni Spirs podneo zahtev za razvod traži i novac za ćutanje, iako je potpisao predbračni…

Dnevnik 17.08.2023
LOS ANĐELES: Suprug američke pevačice Britni Spirs, Sem Asgari podneo je zahtev za razvod, 14 meseci nakon što su se venčali. Kako prenosi Gardijan, pozivajući se na osobu blisku Asgariju, zahtev za razvod je podnet u sredu, nekoliko sati nakon što… »
Kraj ljubavi – razvode se Britni Spirs i Sem Ašgari

Kraj ljubavi – razvode se Britni Spirs i Sem Ašgari

RTS 17.08.2023
Pop zvezda Britni Spirs i njen suprug Sem Ašgari razilaze se posle 14 meseci braka, javljaju američki mediji. Par se upoznao 2016. godine na snimanju muzičkog spota Spirsove, a venčali su se u junu prošle godine uz prisustvo najbližih prijatelja i… »
Razvode se posle 14 meseci zbog neverstva! On skinuo burmu i iselio se iz vile - Svi bruje o pevačicinoj prevari!

Razvode se posle 14 meseci zbog neverstva! On skinuo burmu i iselio se iz vile - Svi bruje o pevačicinoj prevari!

Mondo 17.08.2023
Kako prenose strani mediji Britni Spris se razvodi nakon manje od dve godine braka sa zgodnim fitnes instruktorom. Kako prenose strani mediji Britni Spris se razvodi nakon manje od dve godine braka sa zgodnim fitnes instruktorom. Pevačica Britni Spirs… »
Razvodi se Britni Spirs nakon godinu dana braka

Razvodi se Britni Spirs nakon godinu dana braka

N1 Info 17.08.2023
Britni Spirs i Sem Asgari razvode se nakon 14 meseci braka. Kao mogući razlog razvoda navodi se neverstvo. Peačica Britni Spirs (41) i njen suprug Sem Asgari (29) razvode se, navodi Daily Mail, nakon „ogromne svađe“ koja je nastala zbog glasina da… »
Prvi put na "roštiljijadi": Bajaga otkrio da ga popularnost nije promenila (foto/video)

Prvi put na "roštiljijadi": Bajaga otkrio da ga popularnost nije promenila (foto/video)

Večernje novosti 16.08.2023
ROK ZVEZDA Momčilo Bajagić Bajaga je sa nama podelio šta to publiku čeka 22. avgusta u Leskovcu. Foto: Novosti Ovogodišnja leskovačka "Roštiljijada" okupiće nikad jača muzička imena različitih muzičkih pravaca. Foto: Novosti - Uvek su nam… »

Vesti dana »