Povezane vesti
Jedna osoba prijavila krađu novčanika sa 1.500 evra: Policija u Nikšiću uhapsila 3 strana državljanina
Telegraf 17.08.2023
Krađa se dogodila u trgovinskom objektu. Policija u Nikšiću uhapsila trojicu stranih državljana, osumnjičenih za krađu i prikrivanje. Naime, 14. avgusta je nikšićkoj policiji jedna oštećena osoba prijavila da joj je iz trgovinskog objekta u mestu… »
"Pali" makedonci u crnoj gori: Ukrali novčanik sa 1.500 evra u prodavnici, pa se autom dali u beg
Blic 16.08.2023
Nikšićka policija uhapsila je trojicu državljana Severne Makedonije osumnjičena za krađu novčanika sa 1.500 evra i prikrivanje, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore. Nikšićkoj policiji jedna osoba prijavila da su joj tri nepoznata lica iz… »
Vesti dana »

Protest u Novom Sadu ispred suda, skupovi ispred policijskih stanica u više gradova
RTV pre 11 minutajoš 30 povezanih

U sinoćnim neredima u Srbiji povređeno 6 policajaca, privedeno 56 ljudi tokom neprijavljenih protesta (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 2 satajoš 59 povezanih

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Stevan Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje ekipe na prvenstvu
Dnevnik pre 2 satajoš 31 povezana

Sastanak Putina i Trampa na Aljasci: pregovori o Ukrajini, pismo Melanije Tramp i pripreme za sastanak u Vašingtonu
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 206 povezanih

Rhmz niže upozorenja: Nevreme počinje uskoro u ovim delovima Srbije
Mondo pre 3 satajoš 45 povezanih