Povezane vesti
Kleut o lažnim prijavama za subvencije: Ako je to istina, morale da budu umešane institucije
Radio 021 17.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nedavno da je najmanje 20.000 ratara podnelo lažne prijave za subvencije, pa je juče počela kontrola gazdinstava. Vučić je rekao da je za oko 500.000 hektara podneto lažnih zahteva za podsticaje, što bi… »
Ko je odgovoran što su šume, bar u e-agraru, postale oranice
RTS 17.08.2023
Informacija da je 20.000 poljoprivrednika lažiralo svoje podatke kako bi dobili subvencije od države iznenadila je i proizvođače i stručnjake i nadležne organe. U resornom ministarstvu kažu da su odlučni u nameri da se tome suprotstave, zbog čega će na… »
Vesti dana »

Srđan Blagojević: Ova utakmica oslikava situaciju u kojoj se nalazimo
Danas pre 4 satijoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana

Protesti širom Srbije: Greta Tunberg u Beogradu, napravljen „Đacilend“ u Novom Pazaru (FOTO, VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 3 povezane

Olivera Kovačević o smenjivanju s mesta urednice Pesme za Evroviziju: Nisam želela da cenzurišem bilo koga na festivalu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana