Povezane vesti

Poznati bosanski pevač doživeo srčani udar: Njegov menadžer otkrio detalje

Poznati bosanski pevač doživeo srčani udar: Njegov menadžer otkrio detalje

Nova 17.08.2023
Poznati bosanski folk pevač Asim Bajrić doživeo je srčani udar. Trenutno se nalazi u bolnici, a oglasio se na mrežama. „Dragi moji, zbog zdravstvenog stanja nisam u mogućnosti da održim predstojeće nastupe. Molim vas za razumevanje. Voli vas… »
Pevač doživeo srčani udar Folker hitno primljen u bolnicu, oglasio se njegov menadžer! Evo u kakvom je stanju

Pevač doživeo srčani udar Folker hitno primljen u bolnicu, oglasio se njegov menadžer! Evo u kakvom je stanju

Kurir 17.08.2023
Poznati bosanski folk pevač Asim Bajrić doživeo je srčani udar. On se nalazi u bolnici, a novinari bosanskih portala su pokušali da stupe u kontak s njim. Pevač se nije odazivao na pozive, ali se oglasio na Fejsbuku: - Dragi moji, zbog zdravstvenog… »
Folker doživeo infarkt, hitno hospitalizovan! Menadžer otkrio šta se desilo i kakvo je pevačevo stanje sada!

Folker doživeo infarkt, hitno hospitalizovan! Menadžer otkrio šta se desilo i kakvo je pevačevo stanje sada!

Mondo 17.08.2023
Poznati bosanski pevač Asim Bajrić doživeo je srčani udar, nakon čega je odmah hospitalizovan. Poznati bosanski pevač Asim Bajrić doživeo je srčani udar, nakon čega je odmah hospitalizovan. Folk pevačAsim Bajrić kog publika u Srbiji zna po… »
Pevač doživeo srčani udar: Folker hitno primljen u bolnicu: "Trnula mu je desna ruka, mislio je da je od umora"

Pevač doživeo srčani udar: Folker hitno primljen u bolnicu: "Trnula mu je desna ruka, mislio je da je od umora"

Blic 17.08.2023
Asim Bajrić, poznati bosanski folk pevač doživeo je infarkt, a njegovi nastupi su otkazani. Naime, pevač Asim Bajrić se oglasio na Fejsbuku i otkrio kako se oseća. - Dragi moji, zbog zdravstvenog stanja nisam u mogućnosti da održim predstojeće… »

Vesti dana »