Povezane vesti

Kuleba: Ukrajina se zalaže za odnose sa Afrikom, treba kontinent osloboditi ruskog uticaja

Kuleba: Ukrajina se zalaže za odnose sa Afrikom, treba kontinent osloboditi ruskog uticaja

Danas 17.08.2023
Ukrajina je započela „sistematske“ napore da „oživi svoje odnose“ sa Afrikom i smanji ruski uticaj na tom kontinentu, izjavio je ukrajinski ministar spoljnih poslova Dmitro Kuleba. „Mnogo godina je izgubljeno, ali mi ćemo pokrenuti… »
Šef ukrajinske diplomatije: Afriku treba osloboditi od ruskog uticaja

Šef ukrajinske diplomatije: Afriku treba osloboditi od ruskog uticaja

N1 Info 17.08.2023
Ukrajina je započela "sistematske" napore da "oživi svoje odnose" sa Afrikom i smanji ruski uticaj na tom kontinentu, izjavio je ukrajinski ministar spoljnih poslova Dmitro Kuleba. „Mnogo godina je izgubljeno, ali mi ćemo pokrenuti oživljavanje… »
Šef ukrajinske diplomatije: Afriku treba osloboditi od ruskog uticaja

Šef ukrajinske diplomatije: Afriku treba osloboditi od ruskog uticaja

Danas 17.08.2023
Ukrajina je započela „sistematske“ napore da „oživi svoje odnose“ sa Afrikom i smanji ruski uticaj na tom kontinentu, izjavio je ukrajinski ministar spoljnih poslova Dmitro Kuleba. „Mnogo godina je izgubljeno, ali mi ćemo pokrenuti… »
"Osloboditi Afriku ruskog uticaja": Šef ukrajinske diplomatije želi da oživi odnose Kijeva i Crnog kontinenta (foto)

"Osloboditi Afriku ruskog uticaja": Šef ukrajinske diplomatije želi da oživi odnose Kijeva i Crnog kontinenta (foto)

Kurir 17.08.2023
Dmitro Kuleba, ukrajinski ministar spoljnih poslova, izjavio je da je Ukrajina započela "sistematske" napore da "oživi odnose" sa Afrikom i smanji ruski uticaj na tom kontinentu. - Mnogo godina je izgubljeno, ali mi ćemo pokrenuti oživljavanje… »

Vesti dana »