Povezane vesti

Mileni Popović požar uništio ceo stan, ona se oglasila: "Izgoreo je totalno"

Mileni Popović požar uništio ceo stan, ona se oglasila: "Izgoreo je totalno"

Telegraf 17.08.2023
Kako kaže, izgoreo je ceo stan i sve je uništeno. Milena Popović, nakon što je zatekla katastrofu iz povratka iz Novog Sada, videvši da joj je stan u potpunosti izgoreo u požaru, ekskluzivno za portal Pink.rs izjavila je da je i dalje u šoku i da… »
Komšije moje, zar niko da mi javi!? Mileni Popović potpuno izgoreo Stan, oglasila se razočarana: Ovo je katastrofa!

Komšije moje, zar niko da mi javi!? Mileni Popović potpuno izgoreo Stan, oglasila se razočarana: Ovo je katastrofa!

Mondo 17.08.2023
Milena Popović se oglasila nakon što joj je izgoreo ceo stan u Beogradu na Banovom brdu. Milena Popović se oglasila nakon što joj je izgoreo ceo stan u Beogradu na Banovom brdu. Državnoj sekretarki Mileni Popović je danas izgoreo stan u Beogradu na… »
Izgoreo stan Milene Popović na Banovom brdu, oglasila se nakon požara: „Sad sam došla i sve je uništeno!“

Izgoreo stan Milene Popović na Banovom brdu, oglasila se nakon požara: „Sad sam došla i sve je uništeno!“

Nova 17.08.2023
Državnoj sekretarki Mileni Popović zapalio se stan u Beogradu na Banovom brdu. Požar je izbio u spavaćoj sobi i kasnije je nastavio da se širi po celom stanu, prenose beogradski mediji. Uzrok požara za sada nije poznat. Milena Popović, nakon što… »

Vesti dana »