Povezane vesti
"Potrebne su godine da se utvrdi negativni uticaj kanabisa na organizam" Dr Ristić o neželjenim dejstvima konzumiranja…
Kurir 17.08.2023
Kardiohirurg prof.dr. Miljko Ristić gostovao je u jutarnjem programu "Redakcija" u razgovoru sa voditeljkom o legalizaciji marihuane u Nemačkoj i uticaju kanabisa nakon konzumiranja na organizam čoveka. 03:52 MI SMO JEDINA ZEMLJA U EVROPI GDE JE… »
"Ubacili su U Srbiju 'albanku' prskanu fentanilom" Marihuana na našim ulicama je smrtno opasna, to nije kanabis nego heroin
Kurir 17.08.2023
Hemičar i bivši republički inspektor za kontrolu psihoaktivnih supstanci Mladen Nikolić gostovao je u jutarnjem programu "Redakcija" u razgovoru sa voditeljkom o dejstvu psihoaktivnih supstanci i legalizacije kanabisa u Nemačkoj. On smatra najava da će u… »
Vesti dana »
Ovakvu prognozu dugo nismo videli: Danas tri upozorenja RHMZ u jednom, ove pojave će okovati Srbiju - jedna je vrlo opasna!
Blic pre 53 minutajoš 23 povezane
Hitna pomoć: Dve osobe teško povređene u saobraćajnim nezgodama u Beogradu
Serbian News Media pre 53 minutajoš 16 povezanih




