Povezane vesti

Još se traga za Nikolom nestalim u Vlasinskom jezeru: OVO JE MOJ POSLEDNJI DAN, rekao mladić pre nego je potonuo

Još se traga za Nikolom nestalim u Vlasinskom jezeru: OVO JE MOJ POSLEDNJI DAN, rekao mladić pre nego je potonuo

Jugmedia 17.08.2023
Treći je dan kako za Nikolom M (28) iz Leskovca, rodom iz sela Togačevce kod Lebana, tragaju njegovi drugovi po dubinama Vlasinskog jezera, a drugi kako su se uključili ronioci žandarmerije iz Beograda, koji su juče stigli oko 13 sati, skoro 24 sata… »
Vlasinsko jezero gotovo svake godine uzme po život: Nikola (27) je bio odličan plivač, potraga i dalje traje

Vlasinsko jezero gotovo svake godine uzme po život: Nikola (27) je bio odličan plivač, potraga i dalje traje

Telegraf 17.08.2023
Ronioci beogradske žandarmerije pretražuju dno jezera na mestu gde se pretpostavlja da su se prevrnuli mladići. U naletu nevremena na pučini Vlasinskog jezera pre tri dana oko 14.30 časova dva rođaka Nikola M. (27) i David D. (24) iz okoline… »
"Ovo je moj poslednji dan": Nikola predosetio tragediju, Vlasinsko jezero treći dan češlja Žandarmerija

"Ovo je moj poslednji dan": Nikola predosetio tragediju, Vlasinsko jezero treći dan češlja Žandarmerija

Telegraf 17.08.2023
Niko nije mogao da zna šta Nikola preživljava, ali je njegov brat primetio da gubi snagu pa ga je uhvatio i pokušavao što duže da ga drži na površini jezera. Treći je dan kako za Nikolom Miljkovićem (28) iz Leskovca, rodom iz sela Togačevce kod… »
Treći dan potrage za mladićem nestalim u Vlasinskom jezeru: Ronioci i danas na terenu

Treći dan potrage za mladićem nestalim u Vlasinskom jezeru: Ronioci i danas na terenu

Telegraf 17.08.2023
Dva mladića su sa skutera pala najverovatnije zbog jakog vetra, a na sebi nisu imali neophodne prsluke za spasavanje. Treći dan se traga za mladićem N. M. (27), koji je u utorak nestao pod površinom Vlasinskog jezera. Ronioci žandarmerije i danas su… »

Vesti dana »