Povezane vesti

Svedokinja na suđenju Tačiju: OVK mi je 1998. otela i ubila muža i maloletnog sina

Svedokinja na suđenju Tačiju: OVK mi je 1998. otela i ubila muža i maloletnog sina

Insajder 17.08.2023
Svedokinja optužbe Dragica Božanić izjavila je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da joj je OVK u julu 1998. otela i ubila supruga i sina koji je imao 16 godina… »
Svedokinja optužbe na suđenju Tačiju: OVK mi je otela i ubila muža i maloletnog sina

Svedokinja optužbe na suđenju Tačiju: OVK mi je otela i ubila muža i maloletnog sina

Beta 17.08.2023
Svedokinja optužbe Dragica Božanić izjavila je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju (Hashim Thaci) i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da joj je OVK u julu 1998. kod Orahovca otela i ubila supruga i… »
Svedokinja na suđenju Tačiju: OVK mi je 1998. otela i ubila supruga i sina

Svedokinja na suđenju Tačiju: OVK mi je 1998. otela i ubila supruga i sina

N1 Info 17.08.2023
Svedokinja optužbe Dragica Božanić izjavila je, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da joj je OVK u julu 1998. kod Orahovca otela i ubila supruga i sina koji je imao 16… »
Dragica Božanić na suđenju Tačiju: OVK mi je 1998. otela i ubila muža i maloletnog sina

Dragica Božanić na suđenju Tačiju: OVK mi je 1998. otela i ubila muža i maloletnog sina

Danas 17.08.2023
Svedokinja optužbe Dragica Božanić izjavila je danas, na haškom procesu ;bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju (Hashim Thaci) i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da joj je OVK u julu 1998. kod Orahovca otela i ubila supruga i… »
OVK mi je otela i ubila muža i sina: Potresno svedočenje Dragice Božanić na suđenju Tačiju! Evo gde su im pronađena tela

OVK mi je otela i ubila muža i sina: Potresno svedočenje Dragice Božanić na suđenju Tačiju! Evo gde su im pronađena tela

Kurir 17.08.2023
Svedokinja optužbe Dragica Božanić izjavila je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da joj je OVK u julu 1998. kod Orahovca otela i ubila supruga i sina koji je imao… »
Svedokinja optužbe na suđenju Tačiju: OVK mi je otela i ubila muža i maloletnog sina

Svedokinja optužbe na suđenju Tačiju: OVK mi je otela i ubila muža i maloletnog sina

Radio sto plus 17.08.2023
Posmrtne ostatke muža Mladena (49) i sina Nemanje, Dragica Božanić je dobila tek 2006. godine, pošto su pronađeni u masovnoj grobnici u pećini Volujak. Po optužnici, u pećini Volujak kod Mališeva pronađena su tela ukupno 25 Srba koje je OVK… »

Vesti dana »