Povezane vesti

Dodik optužio američkog ambasadora da je naručio optužnicu protiv njega, iz ambasade SAD to negiraju

Dodik optužio američkog ambasadora da je naručio optužnicu protiv njega, iz ambasade SAD to negiraju

Danas 18.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da optužnica, koju je Tužilaštvo BiH podiglo protiv njega i direktora Službenog glasnika RS Miloša Lukića, ima prepoznatljivog naručioca i dobro poznati rukopis. „Optužnica protiv Miloša… »
Dodik: Sve probleme u BiH stvorili su međunarodni službenici; Ambasada SAD: Dodik je sam kriv

Dodik: Sve probleme u BiH stvorili su međunarodni službenici; Ambasada SAD: Dodik je sam kriv

Radio 021 18.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da optužnica koju je Tužilaštvo BiH podiglo protiv njega ima "prepoznatljivog naručioca i dobro poznat rukopis". "Optužnica protiv Miloša Lukića i mene ima prepoznatljivog naručioca i dobro… »
Dodik: Optužnica ima prepoznatljivog naručioca i dobro poznati rukopis, ambasada SAD odbacuje optužbe

Dodik: Optužnica ima prepoznatljivog naručioca i dobro poznati rukopis, ambasada SAD odbacuje optužbe

Euronews 18.08.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da optužnica, koju je Tužilaštvo BiH podiglo protiv njega i direktora Službenog glasnika RS Miloša Lukića, ima prepoznatljivog naručioca i dobro poznati rukopis, kao i da su sve probleme u BiH… »

Vesti dana »