Povezane vesti

Kaminski: Dolazim da se takmičim i pobeđujem

Kaminski: Dolazim da se takmičim i pobeđujem

Politika 18.08.2023
Američki centar i novi košarkaš Partizana Frenk Kaminski izjavio je da je uzbuđen zbog prilike da zaigra za "crno-bele", prenosi Mocartsport. Kaminski je sa novim klubom potpisao ugovor do leta 2024. godine. „Uzbuđen sam zbog prilike koja mi se… »
Novi košarkaš Partizana srećan zbog dolaska u Srbiju: Jedva čekam da zaigram pred najboljim navijačima na svetu

Novi košarkaš Partizana srećan zbog dolaska u Srbiju: Jedva čekam da zaigram pred najboljim navijačima na svetu

Danas 18.08.2023
Novi košarkaš Partizana Frenk Kaminski izjavio je da je srećan zbog prilike da zaigra za klub koji ima tako bogatu tradiciju i brojnu publiku. – Uzbuđen sam zbog prilike koja mi se ukazala. Znam da dolazim u klub bogate istorije koji ima misiju da… »
Kaminski: ''Došao sam u Partizan da se takmičim i da pobeđujem, ne mogu da dočekam da pred ''grobarima'' zaigram''

Kaminski: ''Došao sam u Partizan da se takmičim i da pobeđujem, ne mogu da dočekam da pred ''grobarima'' zaigram''

Večernje novosti 18.08.2023
Frenk Kaminski je potpisao jednogodišnji ugovor sa ekipom Partizana, a za klupski sajt je rekao da jedva čeka da zaigra u crno-belom dresu. Foto: AP - Uzbuđen sam zbog prilike koja mi se ukazala. Znam da dolazim u klub bogate istorije koji ima misiju… »
Kaminski: "Prvo sam zvao Bogdana, podrška Partizana je luda"

Kaminski: "Prvo sam zvao Bogdana, podrška Partizana je luda"

Sportske.net 18.08.2023
KK Partizan sinoć je ozvaničio dolazak centra Frenka Kaminskog iz NBA lige. Novi košarkaš crno-belih poručio je po potpisivanju ugovora da ga najviše raduje što će igrati pred "grobarima". "Uzbuđen sam zbog prilike koja mi se ukazala. Znam da… »
Dolazak u Partizan? Njega sam prvo pozvao! Prvi intervju Željkovog NBA pojačanja - progovorio i o srpskim korenima

Dolazak u Partizan? Njega sam prvo pozvao! Prvi intervju Željkovog NBA pojačanja - progovorio i o srpskim korenima

Mondo 18.08.2023
Frenk Kaminski otkrio je da je prvo pozvao Bogdana Bogdanovića pre dolaska u Partizan. Frenk Kaminski otkrio je da je prvo pozvao Bogdana Bogdanovića pre dolaska u Partizan. Frenk Kaminski (30) novi je košarkaš Partizana. Nekadašnji deveti pik sa NBA… »
Kaminski: Prvo sam s Bogdanom pričao, navijači su „ludi“

Kaminski: Prvo sam s Bogdanom pričao, navijači su „ludi“

Sport klub 18.08.2023
Novi košarkaš Partizana Frenk Kaminski ističe da jedva čeka da zaigra pred navijačima crno-belih. Crno-beli su dogovorili jednogodišnju saradnju sa američkim košarkašem koji je u NBA proveo osam sezona. „Uzbuđen sam zbog prilike koja mi se… »

Vesti dana »