Povezane vesti

Medicinska sestra koja je masovno ubijala bebe proglašena krivom: Radila noćne smene da bi neometano mogla da truje…

Medicinska sestra koja je masovno ubijala bebe proglašena krivom: Radila noćne smene da bi neometano mogla da truje…

Kurir 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi (33) proglašena je krivom za ubistvo sedam beba i nekoliko pokušaja ubistva dok je radila na bolničkom odeljenju za novorođenčad. Letbi je pred sudom takođe proglašena nevinom po dve tačke optužnice za pokušaj… »
"Zla sam": Medicinska sestra u Britaniji kriva za ubistvo sedam beba

"Zla sam": Medicinska sestra u Britaniji kriva za ubistvo sedam beba

Glas Amerike 18.08.2023
London — Medicinska sestra u Velikoj Britaniji, koja je napisala poruku "zla sam", u petak je proglašena krivom za ubistvo sedmoro novorođenčadi i pokušaj ubistva još šestoro na neonatalnom odjeljenju bolnice na sjeverozapadu Engleske gdje je… »
Velika Britanija i zločin: Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Velika Britanija i zločin: Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Južne vesti 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba, što je čini najvećim ubicom novorođenčadi u Velikoj Britaniji u savremenoj istoriji. Ubila je bebe ubrizgavanjem vazduha između juna 2015. i juna 2016. godine, kada je radila… »
Medicinska sestra osuđena za ubistvo sedam beba, htela je da ubije još šest

Medicinska sestra osuđena za ubistvo sedam beba, htela je da ubije još šest

Telegraf 18.08.2023
Lusi Letbi osuđena je za smrt sedam beba. Medicinska sestra Lusi Letbi (32) iz Mančestera, osuđena je danas za ubistvo sedam beba. Njoj će kazna biti izrečena u ponedeljak 21. avgusta. Ona je proglašena krivom i za pokušaj ubistva još šest beba… »
„Ja sam užasno zla osoba, ja sam ovo učinila“: Jeziva poruka koju je policija pronašla u kući medinciske sestre koja je…

„Ja sam užasno zla osoba, ja sam ovo učinila“: Jeziva poruka koju je policija pronašla u kući medinciske sestre koja je…

Nova 18.08.2023
Britanska medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je u petak krivom za ubistvo sedmoro novorođenčadi i pokušaj ubistva još šestoro njih na neonatalnom odeljenju bolnice u severozapadnoj Engleskoj, prenosi Hina. Lusi Letbi (33) osuđena je za ubistvo… »
Najveće masovno ubistvo beba u istoriji Britanije – Lusi Letbi godinama izmicala pravdi

Najveće masovno ubistvo beba u istoriji Britanije – Lusi Letbi godinama izmicala pravdi

RTS 18.08.2023
Najveći masovni zločin nad bebama u istoriji Velike Britanije – medicinska sestra Lusi Letbi osuđena je za ubistva sedam beba i pokušaje ubistva šest novorođenčadi. Britanska medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistva sedam… »
Najmasovniji serijski ubica dece! Medicinska sestra osuđena za ubistvo 7 beba: Gušila ih i trovala insulinom

Najmasovniji serijski ubica dece! Medicinska sestra osuđena za ubistvo 7 beba: Gušila ih i trovala insulinom

Mondo 18.08.2023
Lusi Letbi, medicinska sestra, proglašena je krivom za ubistvo sedam beba. Lusi Letbi, medicinska sestra, proglašena je krivom za ubistvo sedam beba. Lusi Letbi (33), medicinska sestra, proglašena je krivom za ubistvo sedam beba u neonatalnoj klinici u… »
Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo 7 beba: "u njenim rukama vazduh, mleko i voda bi postajali smrtonosni"

Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo 7 beba: "u njenim rukama vazduh, mleko i voda bi postajali smrtonosni"

Blic 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba 2015. i 2016. godine, kao i za pokušaj ubistva šest beba u istom periodu na akušerskom odeljenju bolnice u Česteru u Velikoj Britaniji. Ona je za izvršenje ubistava i pokušaja… »
Medicinska sestra u Velikoj Britaniji proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Medicinska sestra u Velikoj Britaniji proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Euronews 18.08.2023
Medicinska sestra u Velikoj Britaniji Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba. Bebe je ubila ubrizgavanjem vazduha između juna 2015. i juna 2016. godine, kada je radila u bolnici u Česteru, prenosi BBC. Letbi, koja ima 33 godine… »
Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

N1 Info 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba na neotalanom odeljenju jedne bolnice u Velikoj Britaniji. Kako piše BBC, ubistva su se dogodila u bolnici u Česteru između juna 2015. i juna 2016. godine. Takođe je proglašena… »
Medicinska sestra u Britaniji proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Medicinska sestra u Britaniji proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Danas 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba u bolnici Countess of Chester u Britaniji. Današnja sudska odluka čini je najvećim ubicom beba u modernoj istori Velike Britanije. Presuda će joj biti izrečena u ponedeljak i… »
Medicinska sestra u Engleskoj osuđena za ubistvo sedam beba

Medicinska sestra u Engleskoj osuđena za ubistvo sedam beba

RTS 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba u neonatalnoj klinici u engleskom gradu Česteru, što je čini najmasovnijim serijskim ubicom dece u novijoj istoriji Ujedinjenog Kraljevstva. Lusi Letbi (33) je takođe osuđena za… »
Velika Britanija i zločin: Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Velika Britanija i zločin: Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Radio 021 18.08.2023
Sud je proglasio Lusi Letbi krivom i za pokušaj ubistva još šest beba. Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba, što je čini najvećim ubicom novorođenčadi u Velikoj Britaniji u savremenoj istoriji. Ubila je bebe… »
Velika Britanija i zločin: Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Velika Britanija i zločin: Medicinska sestra proglašena krivom za ubistvo sedam beba

Danas 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba, što je čini najvećim ubicom novorođenčadi u Velikoj Britaniji u savremenoj istoriji. Ubila je bebe ubrizgavanjem vazduha između juna 2015. i juna 2016. godine, kada je radila… »
Medicinska sestra iz pakla proglašena krivom za ubistvo sedam beba: Evo kako se ponašala tokom izricanja presude

Medicinska sestra iz pakla proglašena krivom za ubistvo sedam beba: Evo kako se ponašala tokom izricanja presude

Nova 18.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi proglašena je krivom za ubistvo sedam beba i nekoliko pokušaja ubistva tokom vremena kada je radila na bolničkom odeljenju za novorođenčad - od juna 2015. do juna 2016. godine. Letbi je plakala tokom izricanja presude… »

Vesti dana »