Povezane vesti
Srpskim sredinama na Kosovu ponestaju zalihe lekova i sanitetskog materijala
N1 Info 18.08.2023
Direktor Doma zdravlja Gračanica Mirjana Dimitrijević izjavila je danas da u srpskim sredinama na centralnom Kosovu ponestaju zalihe lekova i sanitetskog materijala, jer ne stižu od 14. juna. Što se tiče lekova i potrošnog materijala koji mi koristimo za… »
Kosovo Online: Zalihe lekova i sanitetskog materijala u srpskim sredinama ponestaju, stanje alarmantno
Danas 18.08.2023
Ambasador SAD na Kosovu Džefri Hovenijer izjavio je pre dva dana, da ima informacije da se lekovi na Kosovo dopremaju kao i pre 14. juna kada je kosovska vlada uvela zabranu, međutim, direktori zdravstvenih institucija u srpskim sredinama to demantuju… »
Vesti dana »
Iran će voditi rat i baviti se diplomatijom Kalibaf: branićemo svoja prava
Večernje novosti pre 4 satijoš 46 povezanih
Voda u Čačku, Gornjem Milanovcu i Lučanima ponovo ispravna za piće nakon 15 dana zabrane
Naslovi.ai pre 4 satijoš 29 povezanih
Podvodni zemljotres magnitude 6,1 pogodio zapad Kube, osetio se i na Floridi
N1 Info pre 6 satijoš 72 povezane
Izvestan nastavak krize na Kosovu nakon izbora, u Beogradu će biti odlučeno da li će Srpska lista podržati albansku opoziciju
Mašina pre 11 satijoš 72 povezane



