Povezane vesti
Srbin u Nemačkoj prozvan "ubica udovica": Ubio dve starice čekićem zbog 1.500 evra, preti mu doživotna robija
Blic 19.08.2023
Srpski državljanin D. J. (31) ove sedmice je izveden pred sud u Hajlbronu, optužen za dva ubistva i više pljački. Prema medijskim napisima, dokazi su neoborivi te ovom čoveku preti doživotna robija. Tabloidna štampa ga je prozvala "ubicom penzionera“ ili… »
Vesti dana »
Hiljde turista zaglavljeno, letovi otkazani zbog ekstremne hladnoće! U evropskoj zemlji temperatura pala na -37 stepeni: Totalni kolaps, ovakvo vreme se ne pamti
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
(Foto, video) Dve saobraćajke u istoj ulici na Voždovcu u roku od dva sata. U obe učestvovao autobus, udarena devojka (23).
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
KK Partizan se hitno oglasio zbog Miltona i preloma: "Čeka ga duža pauza, medicinski tim će doneti odluku..."
Telegraf pre 28 minutajoš 3 povezane



