Povezane vesti

Osetila sam ujed i ugledala dve rupice na nozi: Slavicu iz Čačka tokom šetnje napao pacov, završila u Hitnoj

Osetila sam ujed i ugledala dve rupice na nozi: Slavicu iz Čačka tokom šetnje napao pacov, završila u Hitnoj

iKragujevac 19.08.2023
Obična šetnja obalom Zapadne Morave za Slavicu iz Čačka završila s odlaskom u Hitnu pomoć i to zbog ujeda glodara, koji se u gradskom području i ne dešavaju baš često. "Šetala sam sa drugaricom pored Morave i onda smo sele na klupicu malo da… »
Slavicu iz Čačka ujeo pacov! Pomislila da je komarac, pa završila u Hitnoj pomoći: Bio je ogroman (foto)

Slavicu iz Čačka ujeo pacov! Pomislila da je komarac, pa završila u Hitnoj pomoći: Bio je ogroman (foto)

Kurir 19.08.2023
Obična šetnja obalom Zapadne Morave za Slavicu iz Čačka završila s odlaskom u Hitnu pomoć i to zbog ujeda glodara, koji se u gradskom području i ne dešavaju baš često. - Šetala sam sa drugaricom pored Morave i onda smo sele na klupicu malo da… »
Osetila sam ujed, a onda videla krupnog pacova kako beži: Slavicu iz Čačka tokom šetnje pored Morave napao glodar…

Osetila sam ujed, a onda videla krupnog pacova kako beži: Slavicu iz Čačka tokom šetnje pored Morave napao glodar…

RINA 19.08.2023
Osetila sam ujed, a onda videla krupnog pacova kako beži: Slavicu iz Čačka tokom šetnje pored Morave napao glodar, završila u Hitnoj pomoći (FOTO) Čačak - Obična šetnja obalom Zapadne Morave za Slavicu iz Čačka završila s odlaskom u Hitnu… »

Vesti dana »