Povezane vesti

“Svaka nagrada mi daje sve veći motiv da ostanem u svetu filma”: Jovan Ginić, dobitnik Srca Sarajeva za najboljeg glumca

“Svaka nagrada mi daje sve veći motiv da ostanem u svetu filma”: Jovan Ginić, dobitnik Srca Sarajeva za najboljeg glumca

Danas 19.08.2023
Glavni glumac u filmu „Lost country“ Jovan Ginić ovogodišnji je dobitnik prestižne nagrade Srce Sarajeva za glavnog glumca na Sarajevo film festivalu, samo dva meseca nakon što je za istu ulogu nagrađen u Kanu. Iako naturščik, Jovan je osvojio… »
Naturščik Jovan Ginić dva meseca nakon nagrade u Kanu, dobio i Srce Sarajeva

Naturščik Jovan Ginić dva meseca nakon nagrade u Kanu, dobio i Srce Sarajeva

N1 Info 19.08.2023
Glavni glumac u filmu "Lost country" Jovan Ginić, ovogodišnji je dobitnik prestižne nagrade Srce Sarajeva za glavnog glumca na Sarajevo film festivalu, samo dva meseca nakon što je za istu ulogu nagrađen u Kanu, navodi se u saopštenju. Iako… »
Nova nagrada mi daje sve veći motiv i razlog da ostanem u svetu filma: Srpski tinejdžer Jovan nagrađen na sff i očarao…

Nova nagrada mi daje sve veći motiv i razlog da ostanem u svetu filma: Srpski tinejdžer Jovan nagrađen na sff i očarao…

Kurir 19.08.2023
Glavni glumac u filmu "Lost country" Jovan Ginić, ovogodišnji je dobitnik prestižne nagrade Srce Sarajeva za glavnog glumca na Sarajevo film festivalu, samo dva meseca nakon što je za istu ulogu nagrađen u Kanu! Iako naturščik, Jovan je osvojio… »

Vesti dana »