Povezane vesti

Milenijum tim odgovorio na navode Štimca: Nikome nismo pretili, sve je po zakonu

Milenijum tim odgovorio na navode Štimca: Nikome nismo pretili, sve je po zakonu

Novi magazin 19.08.2023
Kompanija "Milenijum tim" (Millennium Team) je, reagujući na navode košarkaša Vladimira Štimca da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta, saopštila da su sve parcele kroz koje treba da prođe gasovod od Aleksandrovca do Tutina… »
Milenijum tim odgovorio na optužbe Vladmira Štimca: Sve je po zakonu, nikome nismo pretili

Milenijum tim odgovorio na optužbe Vladmira Štimca: Sve je po zakonu, nikome nismo pretili

Nova 19.08.2023
Kompanija "Milenijum tim" (Millennium Team) je, reagujući na navode košarkaša Vladimira Štimca da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta, saopštila da su sve parcele kroz koje treba da prođe gasovod od Aleksandrovca do Tutina… »
Milenijum tim o navodima Štimca: Sve je po zakonu, nikome nismo pretili

Milenijum tim o navodima Štimca: Sve je po zakonu, nikome nismo pretili

Radio 021 19.08.2023
Kompanija Milenijum tim je, reagujući na navode košarkaša Vladimira Štimca da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta, saopštila da su sve parcele pravosnažno eksproprisane. Preko ovih parcela treba da prođe gasovog od Aleksandrovca do… »
Milenijum tim odgovorio na navode Štimca: Sve je po zakonu, nikome nismo pretili

Milenijum tim odgovorio na navode Štimca: Sve je po zakonu, nikome nismo pretili

N1 Info 19.08.2023
Kompanija "Milenijum tim" (Millennium Team) je, reagujući na navode košarkaša Vladimira Štimca da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta, saopštila da su sve parcele kroz koje treba da prođe gasovod od Aleksandrovca do Tutina… »
Vladimir Štimac: Milenijum tim pretio mom bratu, bespravno kopa na mojoj zemlji

Vladimir Štimac: Milenijum tim pretio mom bratu, bespravno kopa na mojoj zemlji

Danas 19.08.2023
Košarkaš Vladimir Štimac oglasio se na društvenoj mreži X (Tviter), uputivši kompaniji Milenijum tim poruku da „neće dozvoliti da bespravno kopa po njegovoj zemlji“. „Veliki pozdrav za Milenijum tim! To što hoćete bespravno da mi kopate po… »
Vladimir Štimac o Milenijum timu: Pretili mom bratu, bespravno žele da kopaju na mojoj zemlji

Vladimir Štimac o Milenijum timu: Pretili mom bratu, bespravno žele da kopaju na mojoj zemlji

Radio 021 19.08.2023
Košarkaš Vladimir Štimac oglasio se na društvenoj mreži X, uputivši kompaniji Milenijum tim poruku da "neće dozvoliti da bespravno kopa po njegovoj zemlji". Štimac je na ovoj društvenoj mreži objavio da ova kompanija hoće da "bespravno kopa po… »
Košarkaš optužio Milenijum tim da kopa po njegovoj zemlji: „Neću vam dozvoliti“

Košarkaš optužio Milenijum tim da kopa po njegovoj zemlji: „Neću vam dozvoliti“

N1 Info 19.08.2023
Srpski košarkaš Vladimir Štimac optužio je kompaniju Milenijum tim, koja se dovodi u vezu sa Srpskom naprednom strankom, da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta. „Veliki pozdrav za Milenijum tim! To što hoćete bespravno da mi kopate… »
Vladimir Štimac optužio Milenijum tim: To što hoćete bespravno da kopate posred moje zemlje ja vam neću dozvoliti

Vladimir Štimac optužio Milenijum tim: To što hoćete bespravno da kopate posred moje zemlje ja vam neću dozvoliti

Nova 19.08.2023
Srpski košarkaš Vladimir Štimac optužio je kompaniju Milenijum tim, koja se dovodi u vezu sa Srpskom naprednom strankom, da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta. „Veliki pozdrav za Milenijum tim! To što hoćete bespravno da mi kopate… »
Košarkaš optužio Milenijum tim da kopa po njegovoj zemlji: „Neću vam dozvoliti“

Košarkaš optužio Milenijum tim da kopa po njegovoj zemlji: „Neću vam dozvoliti“

Novi magazin 19.08.2023
Srpski košarkaš Vladimir Štimac optužio je kompaniju Milenijum tim, koja se dovodi u vezu sa Srpskom naprednom strankom, da hoće da bespravno kopa preko njegovog zemljišta. „Veliki pozdrav za Milenijum tim! To što hoćete bespravno da mi kopate… »

Vesti dana »