Povezane vesti
Formiran Inicijativni odbor za osnivanje Pokreta poljoprivrednika Srbije
Moj Novi Sad 19.08.2023
U selu Viševac kod Rače u subotu je formiran Inicijativni odbor za osnivanje Pokreta poljoprivrednika Srbije (PPS). – Cilj PPS je ulazak seljaka u Narodnu Skupštinu Republike Srbije, a razlog je da šira javnost čuje od predstavnika poljoprivrednika… »
Poljoprivrednici podržali formiranje zajedničke stranke: Cilj izlazak na izbore i poboljšanje uslova
Radio 021 19.08.2023
Poljoprivrednici iz svih delova Srbije podržali su inicijativu za osnivanje stranke Pokret poljoprivrednika Srbije sa idejom izlaska na izbore i rešavanja problema u poljoprivredi. Oni su na sastanku Inicijativnog odbora u selu Viševac kod Rače ocenili… »
Održan sastanak Inicijativnog odbora za osnivanje Pokreta poljoprivrednika Srbije
Radio sto plus 19.08.2023
Oni su na sastanku Inicijativnog odbora u selu Viševac kod Rače ocenili da je poljoprivreda Srbije “devastirana” i optužili Vladu da nije ispunila “brojna obećanja”. Ideju da osnuju stranku obrazložili su namerom da stvari u poljoprivredi “pokrenu sa… »
Vesti dana »
Ponoš: Diplomci iz Ćacilenda kao Vučićeva prethodnica u Tivtu, trebalo da skandiraju Aco Srbine
Serbian News Media pre 22 minutajoš 34 povezane
Vizer optužuje srpske vlasti za diskriminaciju, iz Direktorata civilnog vazduhoplovstva napominju da nikome nije uskraćeno pravo da leti
Insajder pre 26 minutajoš 27 povezanih
Mladić u Kragujevcu nožem izbo bivšu devojku i dedu: On je uhapšen, a evo u kakvom su stanju žrtve
Mondo pre 1 satjoš 26 povezanih
Dojave o bombama stigle u više škola širom Srbije, Ministarstvo prosvete navodi da su lažne
Danas pre 2 satajoš 25 povezanih




