Povezane vesti

Medicinska sestra ubila sedam beba i preti joj doživotna robija! Kad su je hapsili izgovorila samo ove 4 reči! (video)

Medicinska sestra ubila sedam beba i preti joj doživotna robija! Kad su je hapsili izgovorila samo ove 4 reči! (video)

Kurir 19.08.2023
Lusi Letbi (33), britanskoj medicinskoj sestri koja je tokom dve godine ubila sedam beba i pokušala da ubije još šest, u ponedeljak će biti izrečena drugostepena sudska presuda. Preti joj dugogodišnja zatvorska kazna ili doživotni zatvor. Serijski… »
"Ja sam zlo!" Medicinska sestra ubila 7 beba - ubrizgavala im je vazduh u krv! Sve ih je ubila iz samo jednog razloga!

"Ja sam zlo!" Medicinska sestra ubila 7 beba - ubrizgavala im je vazduh u krv! Sve ih je ubila iz samo jednog razloga!

Mondo 19.08.2023
Presuda medicinskoj sestri koja je ubila 7 beba biće izrečena u ponedeljak 21. avgusta. Presuda medicinskoj sestri koja je ubila 7 beba biće izrečena u ponedeljak 21. avgusta. Medicinska sestra iz Velike Britanije proglašena je krivom za ubistvo… »
Ubijala bebe da privuče pažnju doktora u kog se: Zaljubila?! Dnevnik medicinske sestre iz pakla otkriva stravične detalje…

Ubijala bebe da privuče pažnju doktora u kog se: Zaljubila?! Dnevnik medicinske sestre iz pakla otkriva stravične detalje…

Blic 19.08.2023
Medicinska sestra Lusi Letbi juče je proglašena krivom za ubistvo sedam beba, kao i za pokušaj ubistva šest beba na akušerskom odeljenju bolnice u Česteru u Velikoj Britaniji. Presuda će biti objavljena u ponedeljak. Niko osim Lusi Letbi ne zna… »

Vesti dana »