Povezane vesti
Sve jači i jači: Egipat ulazi u BRIKS
Pravda 19.08.2023
EGIPAT - Egipat namerava da podnese zahtev za učlanjenje u BRIKS. To je saopštio predsedavajući egipatskog Saveta za spoljne poslove, bivši ministar spoljnih poslova Mohamed al-Orabi. Kako prenosi TAS, Egipat će učestvovati na samitu BRIKS-a u Južnoj… »
Egipat podnosi zahtev za članstvo u BRIKS-u, računa na pomoć Moskve
Euronews 19.08.2023
Egipat namerava da podnese zahtev za pridruživanje BRIKS-u na predstojećem samitu te organizacije, koji će biti održan u Južnoj Africi od 22. do 24. avgusta, a veruje se da će Rusija podržati taj zahtev, rekao je predsednik Egipatskog saveta za… »
Egipat će podneti zahtev za članstvo u BRIKS-u
RTV 19.08.2023
KAIRO - Egipat namerava da podnese zahtev za pridruživanje BRIKS-u na predstojećem samitu te organizacije, koji će biti održan u Južnoj Africi od 22. do 24. avgusta, a veruje se da će Rusija podržati taj zahtev, rekao je predsednik Egipatskog saveta za… »
Vesti dana »
Reklamna agencija suvlasnik Beogradske autobuske stanice: Firma Igora Žeželja treći akcionar
Forbes pre 1 satjoš 1 povezana
Rusija će uzeti ceo Donbas od Ukrajine - milom ili silom, kaže Putin
BBC News pre 12 minutajoš 4 povezane






