Povezane vesti
Mujagić: Ugljanin i SDA ne doprinose razvoju Sandžaka
Radio sto plus 19.08.2023
Ugljanin je posle proglašenja predsednika Srbije Aleksandra Vućića za počasnog građanina Sjenice izjavio da je takva odluka Skupštine tog pešterskog grada “mazohizam nad samim sobom”. On je na konferenciji za novinare rekao i da su “ takozvane bošnjačke… »
Mujagić: I Ugljanin bio deo Vučićeve vlasti! Da nemamo dvostruke aršine
Sandžak haber 19.08.2023
Predsednik Opštine Sjenica Munib Mujagić komentarišući nedavnu svečanu sednicu u toj opštini kazao je, na današnjoj konferenciji za novinare, da je većina političkih aktera u Sandžaku sednicu i odluke donete na njoj ocenilo kao izuzetno uspešnu, no kako… »
Mujagić: Ugljaninu nije bila sporna “velikosrpska tvorevina” dok je bio u Vladi u kojoj je Vučić bio premijer
Sandžak haber 19.08.2023
Predsednik Opštinskog odbora Stranke pravde i pomirenja (SPP) u Sjenici Munib Mujagić rekao je danas da oprečna mišljenja izrečena uvredama ne donose ništa dobro političkoj sceni Sandžaka. Mujagić je na konferenciji za novinare rekao da je lider Stranke… »
Mujagić – Na uvrede odgovaramo projektima
Sandžak press 19.08.2023
U centrali Stranke pravde i pomirenja održana je press konferencija na kojoj je o aktuelnim temama govorio predsjednik Opštinskog odbora SPP-a u Sjenici i predsjednik ove sandžačke opštine Munib Mujagić. On se tom prilikom osvrnuo na održavanje Svečane… »
Vesti dana »

Cene sirove nafte danas oko 64 dolara po barelu nakon najave susreta Trampa i Putina
RTV pre 1 satjoš 91 povezana

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 5 satijoš 20 povezanih

Veliki šumski požari u Crnoj Gori i požar u selu Čapljinac kod Niša
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 86 povezanih

Institut "Simo Milošević" iz minusa u plus: Neto dobit 4 miliona evra u prvom polugodištu
Blic pre 6 satijoš 27 povezanih