Povezane vesti

Zvao ju je, da sluša ćerku kako vrišti! Otkriveni najjeziviji detalji: Monstrum je terao da preklinje za život deteta!

Zvao ju je, da sluša ćerku kako vrišti! Otkriveni najjeziviji detalji: Monstrum je terao da preklinje za život deteta!

Mondo 20.08.2023
Zijada Vuković Pakumović, tetka ubijene N.H. u Gradačcu, je u velikoj ispovesti ispričala sve o Nerminu Sulejmanoviću i tragediji koja je pogodila i šokirala ceo region. Zijada Vuković Pakumović, tetka ubijene N.H. u Gradačcu, je u velikoj… »
"Nermin me nazvao u 10:33, pogledajte šta je napisao": Šokantna ispovest Nizamine tetke

"Nermin me nazvao u 10:33, pogledajte šta je napisao": Šokantna ispovest Nizamine tetke

Telegraf 20.08.2023
Ono što mu, kaže, nikako ne ide u glavu da žena prijavi kriminalca s debelim dosijeom koji joj preti ubistvom, ali policija ne može pomoći jer nije iz njihove opštine. Zijada Vuković Pamuković, tetka ubijene žene Nizame Hećimović u Gradačcu, u… »
Tetka ubijene žene u gradačcu otkrila užasne detalje! Nermin umalo ubio bebu- Pokušao da je baci na pod dok je plakala

Tetka ubijene žene u gradačcu otkrila užasne detalje! Nermin umalo ubio bebu- Pokušao da je baci na pod dok je plakala

Mondo 20.08.2023
Tetka i teča ubijene N. H. naveli su da je Nermin Sulejmanović jednom prilikom umalo ubio njihovu bebu. Tetka i teča ubijene N. H. naveli su da je Nermin Sulejmanović jednom prilikom umalo ubio njihovu bebu. Zijada Vuković Pamuković, tetka ubijene… »
"Zvao me da čujem kako vrišti": Tetka ubijene Nizame otkrila dosad najjezivije detalje: Dženana joj slala poruke. Pojavljuje…

"Zvao me da čujem kako vrišti": Tetka ubijene Nizame otkrila dosad najjezivije detalje: Dženana joj slala poruke. Pojavljuje…

Blic 20.08.2023
Zijada Vuković Pamuković u četvrtak je, kao i svakog dana zadnjih nekoliko godina, prvo ujutro pogledala telefon da vidi da li joj Nizama poslala poruku. Bio je to njihov ritual koji nisu propuštale. Čim bi se probudila, Nizama bi tetki napisala što… »
Neustrašivi heroji! Spasavali tuđe živote i rizikovali svoje u najstrašnijim masakrima i nesrećama

Neustrašivi heroji! Spasavali tuđe živote i rizikovali svoje u najstrašnijim masakrima i nesrećama

Kurir 20.08.2023
Jezive tragedije potresle su region poslednjih meseci, a masakri u Srbiji i Bosni i Hercegovini razbesneli su i rastužili ljude i učinili da se osećaju nemoćnim, paralizovali sve one koji su verovali da kod nas nikada tako nešto ne može da se desi… »
"Beba je dobro, sređuju se papiri": Teča brutalno ubijene Nizame o krvavom danu kada je ubica došao na vrata: "To se ne…

"Beba je dobro, sređuju se papiri": Teča brutalno ubijene Nizame o krvavom danu kada je ubica došao na vrata: "To se ne…

Blic 19.08.2023
Prošlo je sedam dana desila se tragedija koja je BiH zavila u crno. Nizamu Hećimović brutalno je pretukao pa ubio nevenčani suprug Nermin Sulejmanović u Gradačcu i to pred očima njihove ćerke od devet meseci. Njeno ubistvo je prenosio uživo na… »

Vesti dana »