Povezane vesti

Popularni muzičari pevaju o drogi, brzim kolima i još bržoj zaradi – da li je zabrana nastupa rešenje

Popularni muzičari pevaju o drogi, brzim kolima i još bržoj zaradi – da li je zabrana nastupa rešenje

RTS 20.08.2023
Na društvenim mrežama ne stišava se bura nakon odluke gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića. Zabranio je nastup muzičara iz Beograda najavljen za sredu zbog, kako je rekao, promocije pogrešnih vrednosti. Na pitanje ko su deci idoli i… »
Desingerica ponovo udario na gradonačelnika Banjaluke! Šok na reperovom nastupu - skandirali i provocirali Stanivukovića

Desingerica ponovo udario na gradonačelnika Banjaluke! Šok na reperovom nastupu - skandirali i provocirali Stanivukovića

Mondo 20.08.2023
Na društvenim mrežama se pojavio snimak u kojem su reperi Desingerica i Pljugica provocirali gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića. Na društvenim mrežama se pojavio snimak u kojem su reperi Desingerica i Pljugica provocirali gradonačelnika… »
Stanivuković reagovao na opaske Desingerice! Nazivao ga "bajom" i kreveljio se u kameru -gradonačelnik najavio sankcije!

Stanivuković reagovao na opaske Desingerice! Nazivao ga "bajom" i kreveljio se u kameru -gradonačelnik najavio sankcije!

Mondo 20.08.2023
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković istakao je da je siguran o svoju odluku o zabrani nastupa "trep" izvođača. Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković istakao je da je siguran o svoju odluku o zabrani nastupa "trep" izvođača… »
Desingerica nema granice: Reperi sa publikom sramno provocirali Stanivukovića i skandirali u glas "Draško mi te volimo"

Desingerica nema granice: Reperi sa publikom sramno provocirali Stanivukovića i skandirali u glas "Draško mi te volimo"

Kurir 20.08.2023
Gradonačelnik Banjaluke, Draško Stanivuković, izjavio je nedavno da ne podržava koncert reperskog dvojca Desingerice (Dragomira Despića) i Pljugice (Luke Bijelovića) koji treba da se održi u Republici Srpskoj. Desingerica danima provocira… »
"Draško mi te volimo": Desingerica provocira Stanivukovića na svom nastupu: Naterali publiku da skandira u glas…

"Draško mi te volimo": Desingerica provocira Stanivukovića na svom nastupu: Naterali publiku da skandira u glas…

Blic 20.08.2023
Gradonačelnik Banja Luke, Draško Stanivuković, izjavio je nedavno da ne podržava koncert reperskog dvojca Desingerice (Dragomira Despića) i Pljugice (Luke Bijelovića) koji treba da se održi u Republici Srpskoj. Sada se na društvenim mrežama… »

Vesti dana »