Povezane vesti

Mitrović u Al Hilalu za 50 miliona evra!

Mitrović u Al Hilalu za 50 miliona evra!

Vesti online 20.08.2023
Najbolji strelac fudbalske reprezentacije Srbije svih vremena Aleksandar Mitrović potpisao je za Al Hilal iz Saudijske Arabije. Mitrović je propustio drugo kolo Premijer lige, jer nije bio u protokolu za meč protiv Brentforda, i to je bio pouzdan znak… »
Mitre, nemoj da plačeš jer je gotovo! Dirljiva objava Fulama, pa odgovor Srbina

Mitre, nemoj da plačeš jer je gotovo! Dirljiva objava Fulama, pa odgovor Srbina

Mondo 20.08.2023
Fulam je objavio snimak u kom se oprašta od Aleksandra Mitrovića koji je otišao u Saudijsku Arabiju, a onda se oglasio i Srbin. Fulam je objavio snimak u kom se oprašta od Aleksandra Mitrovića koji je otišao u Saudijsku Arabiju, a onda se oglasio i… »
Mitrovićevo ponašanje nije normalno! Trener Fulama besan zbog Srbina: Da li me razočarao? Rekao sam mu sve

Mitrovićevo ponašanje nije normalno! Trener Fulama besan zbog Srbina: Da li me razočarao? Rekao sam mu sve

Mondo 20.08.2023
Aleksandar Mitrović razljutio je trenera Fulama Marka Silvu. Aleksandar Mitrović razljutio je trenera Fulama Marka Silvu. Aleksandar Mitrović otišao je u Saudijsku Arabiju. Kao i mnogi pre njega finansijski izdašna ponuda je presudila. Dobiće oko 25… »
"Ma, to nije normalno ponašanje!" Trener Fulama opleo po Aleksandru Mitroviću

"Ma, to nije normalno ponašanje!" Trener Fulama opleo po Aleksandru Mitroviću

Večernje novosti 19.08.2023
ALEKSANDAR Mitrović je pred potpisivanjem ugovora sa saudijskim fudbalskim klubom Al Hilal, a da je zaista besneo pravi mali rat između njega i još uvek aktuelnog mu kluba, Fulama, potvrdile su reči trenera engleskog premijerligaša, Marka Silve… »

Vesti dana »