Povezane vesti

Sve što treba da znate u vezi sa kamerama na uniformama saobraćajne policije

Sve što treba da znate u vezi sa kamerama na uniformama saobraćajne policije

N1 Info 20.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova objavilo je na društvenim mrežama pitanja i odgovore u vezi sa kamerama koje će saobraćajna policija nositi na uniformama od 1. septembra. 1. Šta su kamere za uniforme? Kamere za uniforme su postavljene na vidljivom… »
Da li će građani znati da ih snima saobraćajac kamerom za uniforme? Evo u kojim slučajevima ne smeju da se koriste

Da li će građani znati da ih snima saobraćajac kamerom za uniforme? Evo u kojim slučajevima ne smeju da se koriste

Mondo 20.08.2023
Od 1. septembra saobraćajna policija koristiće kamere za uniforme. Od 1. septembra saobraćajna policija koristiće kamere za uniforme. Saobraćajna policija će od 1. septembra početi sa upotrebom kamera za uniforme. Tim povodom oglasilo se… »
Da li je policajac dužan da obavesti da me snima kamerom? Svi detalji o uređajima koje će nositi policajci od 1. septembra

Da li je policajac dužan da obavesti da me snima kamerom? Svi detalji o uređajima koje će nositi policajci od 1. septembra

Blic 20.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije uvelo je kamere za uniforme koje će biti korišćene u kontroli saobraćaja na teritoriji naše zemlje. Iz ministarstva su objasnili i zbog čega je to jako važno za bezbednost saobraćaja. Kamere na… »
Da li je policajac dužan da obavesti da me snima kamerom? Svi detalji o uređajima koje će nositi policajci od 1. septembra

Da li je policajac dužan da obavesti da me snima kamerom? Svi detalji o uređajima koje će nositi policajci od 1. septembra

Blic 20.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije uvelo je kamere za uniforme koje će biti korišćene u kontroli saobraćaja na teritoriji naše zemlje. Iz ministarstva su objasnili i zbog čega je to jako važno za bezbednost saobraćaja. Kamere na… »
MUP objavio 13 pitanja i odgovora o kamerama koje će saobraćajci nositi na uniformama

MUP objavio 13 pitanja i odgovora o kamerama koje će saobraćajci nositi na uniformama

Radio 021 20.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova objavilo je na svojim nalozima na društvenim mrežama pitanja i odgovore u vezis a kamerama koje će saobraćajna policija nositi na uniformama od 1. septembra. 1. Šta su kamere za uniforme? Kamere za uniforme su… »
Kamere i na policijskim unifirmama! Evo šta sve treba da znate o njima: Sad se primenjuju na ovim delovima puta!

Kamere i na policijskim unifirmama! Evo šta sve treba da znate o njima: Sad se primenjuju na ovim delovima puta!

Kurir 20.08.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije uvelo je kamere za uniforme koje će biti korišćene u kontroli saobraćaja na teritoriji naše zemlje. Iz ministarstva su objasnili i zbog čega je to jako važno za bezbednost saobraćaja. - Kamere za… »

Vesti dana »