Povezane vesti

„Ostavila nas je u šumi sa jednim neuglednim čovekom“: Goca Lazarević se prisetila teških trenutaka u detinjstvu

„Ostavila nas je u šumi sa jednim neuglednim čovekom“: Goca Lazarević se prisetila teških trenutaka u detinjstvu

Nova 20.08.2023
Već sa 15 godina odlučila je da život uzme u svoje ruke i sreću pronađe u prestonici. Pevačica Goca Lazarević prepoznatljiva je po svom karakterističnom osmehu, ali je malo poznato da se iza njega kriju mnogi teški trenuci. Naime, pevačica je… »
Malo ko zna da je život ni malo nije mazio: Ispod širokog osmeha Goce Lazarević krije se velika tuga

Malo ko zna da je život ni malo nije mazio: Ispod širokog osmeha Goce Lazarević krije se velika tuga

Večernje novosti 20.08.2023
PEVAČICU Gocu Lazarević život nije mazio, a posebno joj je teško detinjstvo ostalo u gorkom sećanju. Foto: Printscreen/RTS Naime, Goca je jednom prilikom govorila o svom teškom životu, koji mnoge podseća na film. - Dok nisam počela da živim… »
Svaki dan me je tukao iz ljubomore, a onda su mi rekli da tražim novi dom: Goca Lazarević o teškom detinjstvu, porodici i…

Svaki dan me je tukao iz ljubomore, a onda su mi rekli da tražim novi dom: Goca Lazarević o teškom detinjstvu, porodici i…

Kurir 20.08.2023
Goca Lazarević ispričala je svoju tužnu životnu priču. Govorila je o smrti svoje majke, teškom životu, detinjstvu i tužnom periodu koji je prošla. Gocini roditelji su radili u inostranstvu, a ona i brat su ostali u Srbiji. Pevačica je otkrila i… »
"Strina me je ostavljala u šumi, jeli smo samo margarin i hleb": Naša pevačica u detinjstvu prošla kroz agoniju: "Svaki dan…

"Strina me je ostavljala u šumi, jeli smo samo margarin i hleb": Naša pevačica u detinjstvu prošla kroz agoniju: "Svaki dan…

Blic 20.08.2023
Pevačica Goca Lazarević ne skida osmeh sa lica, a malo ko zna da je život ni malo nije mazio, i da se ispod širokog osmeha krije velika tuga. Naime, Goca je jednom prilikom govorila o svom teškom životu, koji mnoge podseća na film. - Dok nisam… »

Vesti dana »