Povezane vesti

Sedam dana bio u zatvoru, čistio wc, sam sebi razbio flašu o glavu: Žika Jakšić u vojsku otišao krvav - pamti i danas!

Sedam dana bio u zatvoru, čistio wc, sam sebi razbio flašu o glavu: Žika Jakšić u vojsku otišao krvav - pamti i danas!

Mondo 20.08.2023
Žika Jakšić je bio nestašan u mladosti, a jedna od večnih uspomena koje rado prepričava je služenje vojnog roka. Žika Jakšić je bio nestašan u mladosti, a jedna od večnih uspomena koje rado prepričava je služenje vojnog roka. Žika Jakšić… »
Žika Jakšić otkrio zbog čega je završio iza rešetaka

Žika Jakšić otkrio zbog čega je završio iza rešetaka

Vesti online 20.08.2023
Voditelj muzičkog takmičenja “Nikad nije kasno”, Žika Jakšić, neretko sa publikom deli anegdote i uspomene iz svog bogatog života. Žika je, naime, u vojsci pravio greške koje su ga mnogo puta debelo koštale, a svojevremeno je progovorio o… »
"Bio sam u zatvoru 7 dana!" Žika Jakšić priznao da je pravio greške u vojsci, a evo zbog čega je sebi razbio glavu…

"Bio sam u zatvoru 7 dana!" Žika Jakšić priznao da je pravio greške u vojsci, a evo zbog čega je sebi razbio glavu…

Kurir 20.08.2023
Producent "Granda" i voditelj šoua "Nikad nije kasno" Žika Jakšić priznao je svojevremeno da je pravio greške u vojsci, a zbog jedne je čak završio u zatvoru. - Svi kukaju na vojsku, meni je to bilo super. Išao sam u zatvor 7 dana zato što sam… »
"U zatvoru sam proveo sedam dana": Žika Jakšić otkrio zbog čega je završio iza rešetaka: "Bio je cirkus kad su me…

"U zatvoru sam proveo sedam dana": Žika Jakšić otkrio zbog čega je završio iza rešetaka: "Bio je cirkus kad su me…

Blic 20.08.2023
Voditelj muzičkog takmičenja “Nikad nije kasno”, Žika Jakšić, neretko sa publikom deli anegdote i uspomene iz svog bogatog života. Žika je, naime, u vojsci pravio greške koje su ga mnogo puta debelo koštale, a svojevremeno je progovorio o… »

Vesti dana »