Povezane vesti

Skup lidera regiona u Atini: Stvarni pritisak na Beograd i Prištinu ili poruke za domaće javno mnenje?

Skup lidera regiona u Atini: Stvarni pritisak na Beograd i Prištinu ili poruke za domaće javno mnenje?

Glas Amerike 21.08.2023
BEOGRAD — Ako je tokom vikenda u Budimpešti bio u daleko prijateljskijem i prijatnijem okruženju, sudeći po poslednjim objavama na drušvenim mrežama predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavljuje da ga ove nedelje, počev od večerašnjeg skupa u… »
Vučić: U Budimpešti sam imao sadržajne razgovore sa brojnim svetskim liderima

Vučić: U Budimpešti sam imao sadržajne razgovore sa brojnim svetskim liderima

IndeksOnline 21.08.2023
BUDIMPEŠTA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan sadržajem razgovora sa brojnim svetskim liderima u Budimpešti i izrazio veliku zahvalnost premijeru Mađarske Viktoru Orbanu na gostoprimstvu. “Mnogo dobrih sastanaka i… »
Vučić: U Budimpešti sam imao sadržajne razgovore sa brojnim svetskim liderima

Vučić: U Budimpešti sam imao sadržajne razgovore sa brojnim svetskim liderima

RTV 21.08.2023
BUDIMPEŠTA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan sadržajem razgovora sa brojnim svetskim liderima u Budimpešti i izrazio veliku zahvalnost premijeru Mađarske Viktoru Orbanu na gostoprimstvu. "Mnogo dobrih sastanaka i… »
Vučić zadovoljan sadržajem razgovora sa svetskim zavničnicima u Budimpešti

Vučić zadovoljan sadržajem razgovora sa svetskim zavničnicima u Budimpešti

Danas 20.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras na svom Instagram nalogu da je zadovoljan sadržajem današnjih razgovora sa svetskim zavničnicima u Budimpešti, a mađarskoj predsednici Katalin Novak i premijeru Viktoru Orbanu zahvalio je na… »
"Srdačan i kratak susret": Vučić razgovarao sa emirom Katara, pa mu uputio poziv da dođe u Srbiju

"Srdačan i kratak susret": Vučić razgovarao sa emirom Katara, pa mu uputio poziv da dođe u Srbiju

Blic 20.08.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa emirom Države Katar šeikom Tamimom bin Hamad Al-Tanijem. - Srdačan i kratak susret sa emirom Države Katar šeikom Tamimom bin Hamad Al Thani. Ponovio sam poziv da dođe u Srbiju, kako bismo… »

Vesti dana »