Povezane vesti

Dobrica Veselinović:SNS i Šapić se plaše izbora, smenićemo Vučića mi a ne Zapad, ovo je naša zemlja

Dobrica Veselinović:SNS i Šapić se plaše izbora, smenićemo Vučića mi a ne Zapad, ovo je naša zemlja

Beta 21.08.2023
Funkcioner Zeleno-levog fronta i odbornik Gradske skupštine Dobrica Veselinović izjavio je da je "svima jasno da se Srpska napredna stranka (SNS), a posebno Aleksandar Šapić plaše izbora u Beogradu jer sva relevantna istraživanja govore da je njihov… »
INTERVJU Dobrica Veselinović: U okviru SNS-a postoji rat klanova

INTERVJU Dobrica Veselinović: U okviru SNS-a postoji rat klanova

Danas 21.08.2023
„Svima je jasno da se Srpska napredna stranka, a posebno Aleksandar Šapić plaše izbora u Beogradu jer sva relevana istraživanja govore da je njihov rejting u velikom padu. Nama je drago da je rejting Zeleno-levog fronta u stalnom rastu i da smo u… »
Dobrica Veselinović:SNS i Šapić se plaše izbora, smenićemo Vučića mi a ne Zapad, ovo je naša zemlja

Dobrica Veselinović:SNS i Šapić se plaše izbora, smenićemo Vučića mi a ne Zapad, ovo je naša zemlja

Novi magazin 21.08.2023
Funkcioner Zeleno-levog fronta i odbornik Gradske skupštine Dobrica Veselinović izjavio je da je "svima jasno da se Srpska napredna stranka (SNS), a posebno Aleksandar Šapić plaše izbora u Beogradu jer sva relevantna istraživanja govore da je njihov… »

Vesti dana »